Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.

 • Similar Content

  • By Sn1CkY
   Nick oskarżonego: WhaT's up
   Nick oskarżyciela: Sn1cKy (Papa Smurf) (DeMoN)
   Powód skargi: Wykorzystywanie swoich "możliwości" w złym celi w dodatku brak znajomości regulaminów i błędne interpretowanie niektórych jego punktów, bądź podpunktów.
   Dowody:  załączam ss
   Czego oczekujesz: Zdjęcia Mi warna, oraz nadanie warna osobie oskarżonej, bądź upomnienie jej, czy zastosowanie innych środków karno-opiekuńczych. Przede wszystkim chce  mieć czyste konto 
    
    
   No więc krótki opis sytuacji, wieczorkiem odwiedziłem Shoutbox`a, napisałem zdanie wyjęte z kontekstu "dajcie mi swoje nudeski" w celach humorystycznych, lecz niestety nasz jedyny(ale czy odpowiedni?) M@ od razu zagroziła Mi warnem na forum, bez żadnego upomnienia. Po czym zdziwiony chciałem się zapytać jaki by był powód owego warna?, otrzymałem odpowiedź widoczną na ss2 i ss3 Gdzie słowo nudeski nie zawiera w sobie pornografii, przekleństw, ani nie jest to słowo niezgodne z polskim prawem. Oraz nie było to kłótnią, bo chyba M@ jest od tego, żeby wyjaśnić ew. powody warna? zgadza się? potem już tylko próbowała udawać, że ma rację oraz chciała się (popisać?) swoimi umiejętnościami rozdawania warnów?
    
   Podsumowanie:
   Uznajmy, że ową M@ odwiedziły te "kobiece dni" i nie panowała nad swoimi emocjami. Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę.
    
   Teraz sprawa z dzisiaj, która udowadnia, że M@ nie zna regulaminu:
    
    

    
   Gdzie to stara "wyjadaczka" nie wie, że trzeba zastosować minimum TRZY argumenty (Tak ja pisałem ten regulamin :)), a newbie człowiek In4maTor inteligentnie podszedł do sprawy(czego zabrakło M@) przeczytał regulamin i dowiedział się, że musi argumentować swoją wypowiedź  

   Nieprzestrzeganie regulaminu = warn. Dlatego wnoszę o  zastosowanie innych środków karno-opiekuńczych. :v

   @EDIT1: Powód warna: "Lekcewazenie administracji klocenie sie i prowokowanie", gdzie żadne z zarzucanych mi powodów w warnie nie jest prawdziwe, więc mam k olejny argument na to, że warn jest niesłuszny.
    
   PS. PROSZĘ O NIEWYPOWIADANIE SIĘ OSÓB TRZECICH, ORAZ NIE ZWIĄZANYCH Z TEMATEM.

  • By NesterlaK
   Nick oskarżonego: aaa Nick oskarżyciela: Nesterlak Powód skargi: Obraza. Dowody: [URL=http://iv.pl/][IMG]http://iv.pl/images/51657945146236211221.jpg[/IMG][/URL] Czego oczekujesz: Warna albo nawet dwóch.
  • By Patatajnik
   Nick: Patatajnik
   Ilość ostrzeżeń:1 
   Link do poradnika / pluginu / paczki / reklam: http://cs-staraszkola.pl/topic/13399-poradnik-fade-w-nozach-rzadkie-i-zwyk%C5%82y-drop/#entry65885
  • By Patatajnik
   Nick:SzalonyPatatajownik
   Ilość ostrzeżeń: 1
   Link do poradnika / pluginu / paczki / reklam: http://cs-staraszkola.pl/topic/12985-wy%C5%82udzacze-i-boty-na-steamie-poradnik/
  • By Browar
   Twój nick w grze:Browar /Z;*

   Nick oskarżonego admina/gracza:
   Kakus

   IP oskarżonej osoby:

   Steam ID oskarżonej osoby:

   Data, godzina, mapa zdarzenia:
   18:30-19:00 -cs_max chyba

   Opis Sytuacji:
   Zaczelo sie od tego,ze zaczal pisac do mnie chlopczyku.Nie zycze sobie,zeby kto kolwiek tak do mnie pisal i mowil.Tak samo napisal mi,ze jestem downem.Po czym to sadzisz? Tak samo wywyzszanie sie.Napisalem na sayu Jego nick i co ? Jaka reakcja? Oczywiscie -"dla Ciebie chlopcze pan Mateusz".Pamietaj.Znajda sie ludzie duzo starsi od Ciebie.Nastepnie zaczela sie mapa nowa.Werka poszla na spekta,by napisac na sb tu,ze reklamuja serwer.A Ty co? "wypad mi ze spekta" "zaraz CI bana dam,albo kicka".Nie ma prawa napisac na sb,ze reklamuja?Dlaczego Werce dales bana,za to,ze siedziala na specie?Mysle,ze Cie ponioslo z tym permem.Dlaczego nie traktujesz wszystkich rowno? Byl gracz o pseudonimie "CIOTKA" cala mape i nawet nie zwrociles uwagi.Dlaczego?Skoro juz zbanowales Werke,to mogles zbanowac tego goscia co reklamowal.Proste? Proste.Wszystkie ssy zamieszczam nizej.
    
   P.s Myslisz,ze masz 18 lat to juz jestes dorosly i wszystko mozesz robic ?  Tak sie sklada,ze jestem starszy od Ciebie.
   Dowody:
   http://www85.zippyshare.com/v/DiXzAxrH/file.html
   O co prosisz:
   Wyciagniecie stosownych konsekwencji.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...