Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
NesterlaK

Warn dla dziecka słonca.

Recommended Posts

Dziękuje kolega obrażał moderatora , na tle  seksualnym jak i na sb  oraz serwerze  . Skargę zamykam kolega dostaje ostrzeżenie . 

Ps. AAA następnym razem głoś to [email protected] , albo [email protected] , a nie działaj na własną rękę . 

 

Następnym razem zastanów się kolego zanim złożysz skargę bo takie teksty które Ty wypisywałeś są karalne . Nie będę wstawiał ss ponieważ mamy o wiele młodszych użytkowników niż wam się wydaje , dlatego uważam że jednynie moge podesłać dowody [email protected] lub drugiemu [email protected]  . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziecko słońca? hahahha chłopaku a może dzieciaku z GIMBAZJUM bo inaczej nie można Ciebie nazwać ... Takie teksty do dziewczyny pisać? i ty myślisz że jesteś dorosły byś powiedział prosto w oczy to byś wyrwał lepa i byś się złożył :) Pozdro Tobie i twojej inteligencji -100 :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Satis
   Nudziłem się zrobiłem prototyp loga.. Którę będę robił na pokaz, za dużo dałem cxzarnego u góry  ale macie
    

  • By EmeK.
   Twój nick z gry: EmeK.
   Twój SteamID: VALVE_0:4:635335413
   Twoje IP:  83.7.224.226.
   Kiedy zbanowany (data + godzina):  20.03.2017r. godzina 18:33 (mniej więcej)
   Powód bana: ' Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl '
   Link do zrzutów ekranu:http://www4.zippyshare.com/v/2T2SfIzA/file.html
   Dzieki In4mator
     0
  • By krystjan99
   Mój nick: STRZELAM JAK UUUZI
   SteamID: 76561198411289560
   IP: 109.241.190.179
   Zbanowany: 15.03.2017 - 21:19:06
   Powód bana: Wstaw zrzuty ekranu na Cs-StaraSzkola.pl
   Linki do zrzutów ekranu:
   http://www29.zippyshare.com/v/EOhQgFnW/file.html
   http://www29.zippyshare.com/v/XoDTqwqr/file.html
   http://www29.zippyshare.com/v/17nSTetF/file.html
   http://www29.zippyshare.com/v/c05dbGeE/file.html
   http://www29.zippyshare.com/v/Niowz2L2/file.html

    
    
  • By Sn1CkY
   Nick oskarżonego: WhaT's up
   Nick oskarżyciela: Sn1cKy (Papa Smurf) (DeMoN)
   Powód skargi: Wykorzystywanie swoich "możliwości" w złym celi w dodatku brak znajomości regulaminów i błędne interpretowanie niektórych jego punktów, bądź podpunktów.
   Dowody:  załączam ss
   Czego oczekujesz: Zdjęcia Mi warna, oraz nadanie warna osobie oskarżonej, bądź upomnienie jej, czy zastosowanie innych środków karno-opiekuńczych. Przede wszystkim chce  mieć czyste konto 
    
    
   No więc krótki opis sytuacji, wieczorkiem odwiedziłem Shoutbox`a, napisałem zdanie wyjęte z kontekstu "dajcie mi swoje nudeski" w celach humorystycznych, lecz niestety nasz jedyny(ale czy odpowiedni?) [email protected] od razu zagroziła Mi warnem na forum, bez żadnego upomnienia. Po czym zdziwiony chciałem się zapytać jaki by był powód owego warna?, otrzymałem odpowiedź widoczną na ss2 i ss3 Gdzie słowo nudeski nie zawiera w sobie pornografii, przekleństw, ani nie jest to słowo niezgodne z polskim prawem. Oraz nie było to kłótnią, bo chyba [email protected] jest od tego, żeby wyjaśnić ew. powody warna? zgadza się? potem już tylko próbowała udawać, że ma rację oraz chciała się (popisać?) swoimi umiejętnościami rozdawania warnów?
    
   Podsumowanie:
   Uznajmy, że ową [email protected] odwiedziły te "kobiece dni" i nie panowała nad swoimi emocjami. Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę.
    
   Teraz sprawa z dzisiaj, która udowadnia, że [email protected] nie zna regulaminu:
    
    

    
   Gdzie to stara "wyjadaczka" nie wie, że trzeba zastosować minimum TRZY argumenty (Tak ja pisałem ten regulamin :)), a newbie człowiek In4maTor inteligentnie podszedł do sprawy(czego zabrakło [email protected]) przeczytał regulamin i dowiedział się, że musi argumentować swoją wypowiedź  

   Nieprzestrzeganie regulaminu = warn. Dlatego wnoszę o  zastosowanie innych środków karno-opiekuńczych. :v

   @EDIT1: Powód warna: "Lekcewazenie administracji klocenie sie i prowokowanie", gdzie żadne z zarzucanych mi powodów w warnie nie jest prawdziwe, więc mam k olejny argument na to, że warn jest niesłuszny.
    
   PS. PROSZĘ O NIEWYPOWIADANIE SIĘ OSÓB TRZECICH, ORAZ NIE ZWIĄZANYCH Z TEMATEM.

  • By raffszcz
   Witam wszystkich,
   To będzie krótkie zaproszenie o charakterze charytatywnym.  Zakładam, że nikt się nie obrazi – choć to być może temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
   Chodzi o to, że fundacja Training Projects, w której pracuję zaprasza każdego zainteresowanego do jesiennej akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeżeli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Cały program w 100% sponsoruje nasza fundacja.  Tutaj dane o programie i rekrutacji : http://www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
   W przeszłości szkolenia otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts.  Fajne było to, że przesyłano bardzo rożne dokonania na rzecz dzieci: od napraw placów zabaw przez kursy języków obcych po treningi sportowe. Nie jedynie dotacje na konto domu dziecka. 
   Jeżeli zainteresowany kandydat nie zdąży brać udział w konkursie w obecnej edycji projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się każdej jesieni.  
   Pozdrawiam,
   Rafal
   PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako nachalnej reklamy – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


×
×
 • Create New...