Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ChciwaBabaZRadomia

Yo ludziska i ludziki

Recommended Posts

Siemanko ludziska . piękna zima puszysty śnieżek tylko te przebiśniegi czuje się jak Amerykanin w Afganistanie co raz mina pułapka bez wykrywacza min tzn. Patyka ani rusz.

Dzionek piękny tylko smali po twarzy jak gazem pieprzowym , przecież nie ma pieprzowego gazu (dla niekumatych) xd

Edited by ChciwaBabaZRadomia

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• Guest
      By Guest
      Cześć, z tej strony OSTF (ostatnia szansa tego forum).

Tutaj macie kilka gorących słów, od mojego chłopaka DeMoN`a:

"Będąc na kilkudniowej delegacji we Włoszech zostałem zbanowany przez Karka na forum, za niby "Obrażanie Mastera" - szkoda, że takie coś nie miało tutaj miejsca, ale spoko jeżeli chcecie się tak bawić, to zabieram wszystkie swoje zabawki i przenoszę się do innej piaskownicy. Czarny został poinformowany o tym, że zabieram stąd swoje zabawki tzn. Wszystkie regulaminy  poradniki mojego autorstwa jakie, dla Was napisałem, oraz poprosiłem go o usunięcie wszystkich postów na moim koncie DeMoN.
      Kogo chce pozdrowić i podziękować za wspólnie spędzony rok na sieci?
      W pierwszej kolejności:
      Mastera - nie zapomnę wspólnego trollowania i fejkowania siebie na wzajem (dla zabawy i rozluźnienia atmosfery na forum).
      Arcymistrza - którego nie ma dzisiaj z nami niestety ;(
      Flajmastera - za to, że dawał Mi wiele powodów do radości i śmiechu
      Gotusia - za gorące rozmowy na czacie i wiele wygranych gier w lolu
      Pimpa - którego pewnie spotkam jeszcze nie raz, nie dwa na swojej drodze (nie zapomnę betowania i przesrywania skinów)
      Fabiana - którego również niestety dzisiaj nie ma z nami 
      Ziemniaka - Kartofelku teraz nikt Ci nie przeszkodzi w byciu number uno in Time Online on forum
      Dedpula - Za to, że nigdy Cię nie spotkałem na forum
      Cinka - Którego niestety dziś nie ma z nami na forum (wącha kwiatki od spodu swoim kontem) [*]
      Darka - za to, że Mi pomógł i jest ksero-kopią mojej emotki obok nicku
      Porobionego - za to, że jako jedyny porządnie pełnił funkcję [email protected] 
      Devisanta - za świetne trollowanie Mastera i rozmowy na Ts`ie

No to wszyscy wartościowi ludzie, których chce pozdrowić.

Kogo nie chce pozdrawiać?
      Karka za to, że wziął się z dupy po długiej przerwie, podlizał dupke czarnemu, żeby dostać [email protected] i za to, że jak się trollowanłem z Masterem nie było go na forum, pojawił się po 2-ch(?) dniach i przypomniało mu się, że ma Mi dać bana z dupy. 
      Czarnego (blacka) za to, że masz w dużej mierze wywalone na forum i za ignorowanie ludzi, oraz za to, że nie chce Ci się nic robić chociaż miałeś pod nosem wiele świetnych propozycji, to żadnej nie wykorzystałeś - bo po co?, oraz za to, że przyjmujesz na poważne stanowiska nieogarniętych ludzi bo jest przyjacielem z Ts`a. Ale dziękuje Ci chociaż za to, żę mogłem poświecić tutaj czerwonym kolorem Administratora.

Mała rada, dla świeżaków - chcecie być [email protected]?, liżcie tyłeczek na Ts`ie.
      To w sumie wszystko z mojej strony. Pis joł nara pozdro 600

A no i jeszcze bym zapomniał:
      Majster wszyscy wiemy, że jesteś RUDY!

Ps. Jeżeli moje rzeczy nie znikną z forum załatwimy tą sprawę w inny sposób niż polubownie."

To tyle gorących słów od niego, teraz kilka gorących słów ode mnie - Witam was wszystkich serdecznie
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...