Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jam kut!

User
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

 1. Coś w tym jest.Tnt nadużywa adma i nie reaguj na u@.
 2. Ma racje! Osobiście byłem świadkiem nawet ss mam http://speedy.sh/rHStz/cif-podruba.bmp Mi też wbili na konto i wyczyścili około 5k ap które kupiłem sms'em. Zbanujcie go! Na ss widac jak to cif pisze ale to nie cif koleś napisał że jest jakis prostowryj czy coś.
 3. Nie wiem po co ta skarga,prawie każdy admin na bb tak robi.To nie mam sensu tnt a sprint nie jest taki zły,przynajmniej u@ czyta.
 4. Po 1 nigdy nie ''błagałem'' o wejście do twojej kampy.Po 2 nie wyzywałem twojej rodziny,co prawda ubliżałem ci pisząc do cb że jesteś kretynem itp. ale nie jechałem po twojej rodzinie i tego mi nie wciśniesz.No cóż może i jest prawdą że bije na ziemi ale nie bez podstaw.A nawet jeśli to mam za to kary w postaci bana.Jak widzisz nikt na mnie nie złożył skargi ani razu.Mógłbyś skrytykować moje zażalenie na cb ale jeśli pod moim postem podpisują się inni gracze i moderator to chyba coś w tym jest nie sądzisz?
 5. Mój Nick w grze: *Kut* Nick Admina/Gracza cif # BB. Dj Rylo Data,godzina, mapa zdarzenia: Wczoraj około 20-21 Opis Sytuacji: Gracz cif oszukuje podczas gry.Robi non stop reconect,psuje mi kampe (zastawia wejście,zdarzyło się 2 razy),ma aim'a,i jest w zmowie ;O cif i dj rylo współpracują gdy do cif'a idzie np.5zm to rylo pilnując kampy wchodzi jako 1 i gdy jest blisko celu (cif'a) zatrzymuje się a cif wtedy wybija tamte zm i na koniec rylo zdarzyło się to kilka razy. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Niestety nie posiadam ale co do aim'a to jaki normalny człowiek przy 13638 trafień ma 96% hs? To można sprawdzić wystarczy wpisać /top15 na bb. Nawet najlepsi polscy gracze mają mniej niż 90%. O co prosisz:O ukaranie go w postaci bana na zawsze w końcu aim. Dziękuję.
 6. Jam kut!

  Skarga

  A i ja się z tb kłócić nie zamierzam mógłbym podważyć każde twoje słowo ale szkoda mi czasu na cb. Mam nadzieję że Black rozsądnie postąpi. Double post warn +1 /rafalek
 7. Jam kut!

  Skarga

  Winny się tłumaczy.
 8. Jam kut!

  Skarga

  Mój Nick w grze:*Kut* Nick Admina/GraczaIPRZEMOI Data,godzina, mapa zdarzenia:Ciągnie się to od 1 tygodnia.Na każdej mapie. Opis Sytuacji:IPRZEMOI nadużywa admina i uprzykrza grę graczą.Na pb zmienia mape kiedy chce jeśli mu nie odpowiada rats to bez żadnego vote czy głosowanie następuje zmiana np. na dust'a Mało tego przeklina.Gdy adm został mu zabrany rashował i puszczał skill'e przed 2:50 a gdy go odzyskał banował graczy nawet na 2h.Na serwerze z zm przeszkadza.Gdy mój brat kampił on wlazł do niego na kampe i zaczął mu zasłaniać cele.A pó¼niej po prostu go zabił.Jeszcze dostałem od niego 2 razy ss'y nie wspominałbym o tym ale w jaki sposób on mi je zrobił.Dostałem je gdy byłem ded.On po prostu mi robi na złość.Nie sprawdzał czy mam wh tylko po prostu dupną mi ss'y nie zdążyłem klasy wybrać i już je miałem. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://imageshack.us/photo/my-images/138/z7od.png/ http://speedy.sh/tSnQD/Pulpit.rar O co prosisz: Uważam że 10latek potrafi się lepiej zachować.Proszę o zabranie mu admina i najlepiej zbanowanie na zawsze tym bardziej że to nie 1 skarga. Dziękuję.
 9. Jam kut!

  ss kut

  Twój nick z gry: *Kut* Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 1367860764 ' Twoje IP: 195.117.219.10 ' Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2013-10-28 20:01 Powód bana: ss Link do screenów: http://speedy.sh/tSnQD/Pulpit.rar
 10. Popieram non stop zmienia mapy.Mam nadzieję że zabierzecie mu adma na zawsze i dacie bana na kilka dni.
 11. Chciałbym złożyć zażalenia na gracza Bloodymen głównie chodzi mi o to że biega jakby miał sh przemo na 500 lvl wolniej biega. Na dodatek ktoś się pod niego podszywa co jakiś czas. Bardzo często jest 2 bloodymenów. Mam nadzieję że administracja zrobi z tym coś. Dziękuję.
 12. Jam kut!

  Ub Kut x3

  Twój nick z gry: *Kut* Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 1367860764 Twoje IP: 195.117.219.10 ' Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 2013.10.22 21:25 Powód bana: Dostałem ss'y Link do screenów: http://speedy.sh/ju5HE/ss.rar
 13. Jam kut!

  Ub Kut

  *Kut* STEAM_0 : 0 : 1367860764 195.117.219.10 ' 2013.10.22 21:25 Ss http://speedy.sh/mYgTN/de-dust20006.bmp Dostaję ss'y po raz 2 nie wiem czy admini mają mi za złe że ich cisne czy po prostu podejrzewają mnie o to.Ale jeśli 2 raz jestem czysty to prosiłbym o danie mi świętego spokoju bo nie mam czasu na zabawę w wrzucanie ss'ów! Dziękuję.

×
×
 • Create New...