Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JajamioMate_

User
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. Właśnie mam na innym. System mam na C a CS'a na D
 2. Mi sie ten CS wiesza w menu gdy nacisnę jakiś klawisz na klawiaturze, nawet gdy chce zmienić nick. Miał ktoś taki problem? Mój system Windows 7 Ultimate 32 bit. Próbowałem usuwać config, userconfig, uruchomić z uprawnieniami administratora ze zgodnością dla Windows XP lecz nie pomogło. Prosze o pomoc.
 3. Dzisiaj grałem około godz 12. Wbijam a tam 3 graczy bije na ziemi w tym shadowS | Skilled (chyba kandydat na adma), pisze do TnT na u@ i na say że biją na ziemi a ten ma wyj****e, lata po mapie i nic nie robi.
 4. Sprint dobrze prawi. Cała prawda o TnT.
 5. To kto w takim razie grał na tym nicku? Podejrzewam ciebie gdyż ten "troche lubie ten jem" też co chwile slapował gracza Belinea. A to już jak widze nie pierwsza skarga.
 6. Lekka padaka, na tym bb chyba każdy może dostać adma. Większość z adminów nie zajmuje się sprawami serwera tylko swoimi, banują tylko wtedy gdy ktoś im przeszkadza a na u@ nie reagują.
 7. Dobra ale jest wyznaczony czas na budowanie a nie przez całą długość rundy poprawiasz i dobudowujesz, tak samo jeśli spadniesz na glebe to albo wracasz na kampe albo dajesz sie zabić a nie odpalasz godmode'a i strzelasz w graczy.
 8. Mój Nick w grze: Dobry Mudzin @ Nick Admina/Gracza Cs-Spr!Nt | Mult!K!LL Data,godzina, mapa zdarzenia: 02.11.2013, ok. 13:00, mapa na demku, nie pamiętam dokładnie jak sie nazywała. Opis Sytuacji: Admin gra na GodModzie, robi kampy po czasie (nie są to małe poprawki ale ewidentne dorabianie przeszkód), w następnej mapie rozwalił mi kampe tak że nie dało się na nią wejść (niestety nie ma tego na demku) Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www45.zippyshare.com/v/83385953/file.html O co prosisz: O odebranie lub zawieszenie mu admina.
 9. Kut ty sam nie jesteś lepszy, gdy tylko nie ma admina to zaczynasz bić na ziemi. Każdy to potwierdzi.
 10. Mój Nick w grze: Dobry Mudzin @ Nick Admina/Gracza Troche, lubie ten Jem Data,godzina, mapa zdarzenia: 31 Pa¼dziernik 2013, Godz. 18:30, Mapa: bb_whit Opis Sytuacji: Wszystko widać na poniżej zamieszczonym demku, admin świruje, slapuje wszystkich, gra na GodMode, bije na ziemi, itp. Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://www30.zippyshare.com/v/72331037/file.html O co prosisz: O jak najszybsze zabranie admina temu gimbusowi i zbanowanie go. PS. Większość adminów nie zwraca uwagi na to co się dzieje na serwerze np TnT banuje tylko tych którzy jemu przeszkadzają. @edit Okazało się że to prawdopodobnie TnT grał na nicku Troche, lubie ten Jem. Prosze o wyjaśnienie całej tej sytuacji bo padaka na serwerze. Taki admin nie może czuć sie bezkarny.
 11. Mam nadzieje że już mi cs'a nie będzie wykrzaczać
 12. Witam. jest taki problem na serwerze (nie wiem czy tylko ja tak mam) otóż często podczas gry na serwerze przekierowuje na jakiś ruski serwer po czym gra zaczyna sie bugować. Pojawiają sie ruskie serwery w menu, często gra zaczyna wywalać do pulpitu, nie działa userconfig.cfg itp. Widziałem temat założony ponad 2 tygodnie temu ( http://cs-staraszkola.pl/problem-vt1926.htm ) w którym był opisany ten sam problem. Prosze, zróbcie coś z tym bo musze co chwile przeinstalowywać cs'a
 13. 1. Nick w grze: Dobry Mudzin @ 2. Wiek: 19 3. Platforma (Nonsteam/Steam): Nonsteam gdyż uważam żę Steam nie jest mi do niczego potrzebny, w razie kontaktu mam GG. 4. Skala znajomości AMXX(zgodnie ze skala !): 5 5. Kontakt GG, Steam: GG: 7574367 6. Płatność (SMS/Przelew/Reklamy): SMS, przelew, reklamy 7Dlaczego chcę zostać adminem?: Powód jest prosty, na serwie rzadko kiedy jest admin i dzieci odwalają np. biją na ziemi, wpychają sie na nie swoje kampy, blokują wyjście ZM itp. 8 Kilka słów o sobie: Jestem ogarnięty, w miare kulturalny i chyba najstarszy ze wszystkich graczy BB. Pozdrawiam

×
×
 • Create New...