Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Neuer.FC

User
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Arcymistrz,Oczywiście ze Jestem na duże tak. Powody: +Wiek. +Doświadczenie. +Posty. +Miły. +Staż na Forum. +Brak ostrzeżeń. +Aktywność. Więc Wymagania Spełnione Jako UBT.
 2. KarQ nie Czepiaj Cie Chłopaka chyba taki sam kiedyś miałeś Wiek 14 lat i tak samo było ci ciężko jak u WDSTT. Jestem na Tak. Powody: -Wiek WDSTT, wiem ze masz 14 lat i jest ci trudno bo nie możesz być dlatego moderatorem,miałem własną sieć już nie 1 raz i znam takie osoby jak ty ze jest im ciężko takim Wiekiem ale jak dla mnie twój Wiek mi nie przeszkadza żebyś był moderatorem. +Posty. +Doświadczenie. +Staż na Forum Cs-StaraSzkoła.pl +Brak ostrzeżeń. +Aktywność. +Reklamy. +Ortografia. +Ładnie napisane Podanie na Moderatora. +Miał już Moderatora,jak patrzyłem na skargi nie miał żadnej Więc czemu Nie.
 3. Neuer.FC

  [Skarga]Emilos

  To prawda jestem ciągle na tym Serwerze Only De_Dust2 w dniach od godziny 10 as do 24 czasami z przerwami ale tego Emilos naszego nowego Admina nie widziałem,to prawda może świeci tylko kolorem niebieskim na forum,i jakim cudem ma przegrane te 6 hour w Gametrack jak patrzyłem ma na dd2. Jak dla mnie ten Admin powinien dostać jakieś ostrzeżenie bo już mu raz pisałem na forum Emilos wbij na Serwer a on nic .....
 4. No Zegnam Cię PanCzFanY,Nie znałem się ale cie kojarzę z pewnej Sieć nie będę pod dawał tej sieć ponieważ nie chcę dostać warna lub bana,no ale Zegnam !!.
 5. Neuer.FC

  Admin

  To Prawda Cytuje to Co kolega u góry napisał bo tak samo dziś to zauważyłem więc Jestem Również na duże Nie.
 6. Jestem na małe tak na okres próbny oczywiście. +Wiek. +Programy. -Staż na Forum. -/+Nawet Podanie ładnie napisane Na grafika. -Prace mnie twoje nie przekonały tak bardzo!!.
 7. Jestem na Duże Nie . Nie będę nawet Się Rozpisywać dla czego Na Nie,powiem tak wymogi nie spełniasz na krok więc temat do Kosza i zamknąć ten temat i jeszcze Caritas dać mu 2 Warny lub Ban na forum..
 8. Jestem na tak za okresem próbnym. +Wiek. +Steam. +Posty. +Ortografia. +Staż na Forum"".
 9. Jestem na Tak. +Wiek. +Doświadczenie. +Ortografia. +Steam. +Estetycznie Napisane Podanie na UBT. Napisał/a KarQ. - mało napisałeś w podaniu. KarQ Nie czepiaj Cie go

×
×
 • Create New...