Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl
Strona w trakcie budowy
SentinelQ

x czy y

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Similar Content

• By Toxic
      Jako zapalony gracz Only dd2 mam pytanie do wszystkich, którzy mogą udzielić informacji odnośnie zadanego niżej pytania.

Czy ten serwer jeszcze żyje? Od prawie roku nie da się połączyć, a na forum nie nalazłem żadnych wiadomości o zmianie ip.

Jakiś czas temu słyszałem o reaktywacji całej sieci, ale od tamtego czasu nastała całkowita cisza.
      Proszę o odpowiedź możliwie wyczerpującą temat dla osób, które w przyszłości także dręczył ten temat.

Pozdrawiam Toxic
    • By ChwialekK
      Nick oskarżonego:Edeen aka last aka neo aka neonovz
      Nick oskarżyciela:jak wida
      Powód skargi:Danie niesłusznego warna (można wypowiadać się we własnym podanie, "możesz mi naskoczyć" to gwara uczniowska i nie ma nic o tym w regulaminie so idc)
      Dowody:mój warn
      Czego oczekujesz:wylot

Edit 
      do tego daje -1 za byle gówno :v
    • By ADRIAN99
      Jakis czas temu probowalem wejsc na serwer a tam 
        [AMXBans] ===============================================  [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.  [AMXBans] Zbanowany Nick : pro  [AMXBans] Powod : ' AB , pa : ) '  [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl  [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 340152012 '  [AMXBans] Twoje IP : ' 185.24.198.34 '  [AMXBans] ========================================   a moj nick to ADRIAN 
    • By Patatajnik
      iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/joxrpvFBEk0?feature=oembed" frameborder="0">
    • By ChciwaBabaZRadomia
      mój nick : ChciwaBabaZRadomia
      Jego nick : .Kropeczka 3> czy jakoś tak
      serwer: COD
      informacje z konsoli:  8088 STEAM_2:0:1385596630  16 22:46   36    0
      Rodzaj czita: AIM na bank
      Kiedy : Teraz w tej chwili.
      dowody : Demko:http://hosting.cs-staraszkola.pl/do.php?filename=142417009949741.rar
      demko jest długie sory za to ale liczą się pierwsze 5 min
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...