Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Staff

Staff

Polecane posty

Imię: Bartosz

Nick: Staff

Ile masz lat: 17

Ile grasz w cs`a: Pół roku

Byłeś już administratorem serwera?: Nie .

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 4/5 . Zaraz po odrzuceniu mojego wcześniejszego podania zabrałem sie do roboty . Zrobiłem testowy serwer wgrałem amxx i testowałem .

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561197963500683/ Zakupione od razu po ostatnim podaniu .

Posiadasz działający mikrofon: Tak

Płatność (SMS/ Przelew): SMS

Dlaczego ty?: Jestem ogarniętym graczem . Ekipie przyda się pomoc bo z tego co widzę najbardziej aktywny jest tylko kill3r3k. Jestem bezstronny, miły i uczciwy . Na cs przeznaczam 4/5 godzin dziennie . Miałem admina w innych grach MP typu SA-MP i wiem co to odpowiedzialność .

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: GG : 44002575 , Serwerowy TS , Forum . Steam , Facebook , Telefon komórkowy (w razie potrzeby pisać na priv ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE

- brak doświadczenia (pól roku z cs jak ty odróżnisz cheat o dobrze grającego gracza będą leciały niesłuszne bany)

- amx (wcześniejsze podanie amx 2 teraz 4/5 nie ładnie jest oszukiwać)

Ja wcale cię nie widzę na tym stanowisku będzie więcej problemów niż pożytku. Dla ciebie najlepszym rozwiązaniem to zgłosić się za rok o tej samej porze jak nabierzesz doświadczenia w grze chociaż to i tak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE

- brak doświadczenia (pól roku z cs jak ty odróżnisz cheat o dobrze grającego gracza będą leciały niesłuszne bany)

- amx (wcześniejsze podanie amx 2 teraz 4/5 nie ładnie jest oszukiwać)

Ja wcale cię nie widzę na tym stanowisku będzie więcej problemów niż pożytku. Dla ciebie najlepszym rozwiązaniem to zgłosić się za rok o tej samej porze jak nabierzesz doświadczenia grze chociaż to i tak mało.

Przepraszam że się wypowiem ale gram gdzieś rok z przerwami wiec nie chciałem was okłamywać.

A co do amx przecież napisałem że ćwiczyłem cały tydzień . Testowałem go z kolegami i wiem jak tego używać .

Wiem co to cheat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś godzina 17 bądź na Ts`ie, zweryfikujemy twoją znajomość AMXX, oraz dam Ci demko do sprawdzenia, zobaczymy, czy uda Ci się rozróżnić cheatera.

Radzę się przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...