Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
K!LL3R3K

Modele na COD

Chcielibyście na serwie stare modele graczy?  

12 members have voted

1. 1. Chcielibyście na serwie stare modele graczy?

• Tak
      5
    • Mi to obojętne
      1
    • Nie
      6

Recommended Posts

Witam. Ostatnio na serwer COD zostały dodane nowe modele broni oraz graczy. Modele broni są fajne ale modele CT i TT przynajmniej mi utrudniają trochę grę. A jak z wami? Woleliście stare modele graczy czy te obecne? Proszę o oddanie swojego głosu w ankiecie.

dla mnie modele broni bardzo sie podobajo i prosze ich nie zmieniac a propo modeli ludzi dla mnie jest ok dla innych morze nie najlepeij by byllo aby kazdy mogl sobie wylacczac i wlaczac jak chcial

Bronie OK, tylko dla takich komputerów jak mój (słabych) takie skiny ludzików utrudniają gre z powodu lagów, możnabyło dać opcje do wyłączania ich i zapamiętanie tej opcji,aby nie trzeba było co chwila ustawiać (tak samo proponuje dla komendy /models od broni)

Moim zdaniem nie po to zostały one wgrane żeby je usuwać , popieram dodanie opcji wyłączenia ich.

Masz rację, trochę źle skonstruowałem pytanie. Chyba właśnie pomysł wyłączania ich za pomocą komendy byłby najodpowiedniejszy.

Na serwerze Western Mod jest taka opcja /modele i pewnie BD wgra ją na COD'a . Za

Chodzi o modele graczy, przeczytaj temat zanim odpowiesz.

Modele graczy zostały chwilowo wyłączone.

Może zrobię modele zawierające kolory niebieski i czerwony, będzie je łatwiej odróżnić.

_cl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...