Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Arno

,,Niby uciekłem z ssów czy coś takiego" Arno

Polecane posty

Witam. Chciałem wbić na serwer a tu mi wyskakuje... Takie popiepszone info..

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Tjomus.

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.

[AMXBans] Zbanowany Nick : Arno ' |

[AMXBans] Powod : ' czitowanie i ucieczka. wyjasnij na forum '

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-StaraSzkola.pl

Po 1. Czitowanie ??? Hmmm.. Jak dobrze pamiętam to tego dnia miałem 0 skilla, co chwilę wpisywałem /rs aby resetować statystyki. Jak dla mnie były one po prostu żałosne ( staty ).

Po 2. Ucieczka ??? Tak jak napisałem powyżej 0 skilla.. Odechciało mi sie gry, nie miałem pojęcia że admin w tym przypadku Tjomus robi mi ssy czy chu* wie co.. Chciałem poprostu wyjść z serwera.

To tyle, proszę o UB bo serwer mi sie podoba i chciałbym kontynuować tutaj grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ładnie kolorowo, ale masz 24h do zastosowania się do wzoru. Inaczej brak UB. :codknife::csgoskull:

http://cs-staraszkola.pl/informacja-jak-wstawic-screenshoty-na-forum-oraz-wzor-vt13433.htm Proszę, o to wzór, zastosuj się do niego, to możemy zacząć jakąkolwiek rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Spinacz, Siemka. Ale mam takie pytanko. Mam wstawić ssy, czy jest gdzieś inny wzór bo nie mogę nic znaleźć. Jeżeli jest to proszę o link :) Ps. Jeżeli to są ssy to nie miałem żadnego zrobionego oprócz tych co ostatnio wstawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arno, masz sie dostosowac do wzoru

chcialem rozpisac demko ale mi wyskakuje taki oto blad "LoadTGA:Only type 2 and 10 targa RGB images supported"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wstawić ssy jeżeli nie miałem żadnego zrobionego !?!... Mam tylko te co wstawiałem za pierwszym razem ŻADNYCH INNYCH !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjomus

W takim razie musi być tymczasowe Ub, a My nadal czekamy na demko, lub inne dowody potwierdzające używanie niedozwolonych skryptów, przez owego gracza. Nie obchodzi mnie to, czy nagrałeś własne (chodź powinieneś), czy masz problemy z HLTV. Nie dostarczysz dowodów = Ban zostanie zdjęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Spinacz, skoro jest HLTV to demka nie krecilem. Tak samo UBT moglo by sciagnac i ogladnac. ja napisalem w ktorym momencie ogladac. ale skoro nie mam racji to dajcie ub i zamknijcie... :csgox:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...