Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
koTiONe

Serwer

Recommended Posts

Drodzy Ludzie, serwer dalej łapie zwisy co przejawia się teleportami w przeszłość. Skaczący ping u wszystkich graczy, jeszcze kilka dni temu serwer się totalnie wysypywał.

Ale dzisiaj to już totalne dno, gracz otrzymuje bana który uaktywnia się po około 5-10 minutach, no proszę was, wtfit...

Do tego dalej nie mam zielonego pojęcia jak wejść w bansa do którego dostęp ma UBT :o aby udzielić oxedanowi odpowiedzi na jego skargę co do mojej osoby jakobym klatkował i dawał bana po 5 minutach odpałom a jemu dałem bana za ping w trybie pilnym. Nie zrobiłem tego a w przeciwieństwie do większości adminów na serwerze ja schodzę na spekta i obserwuje gracza a nie strzelam SS-y jednocześnie grając co jest dla mnie w ogóle niezrozumiałe...

Chcąc rozwikłać naturę tego problemu przepytywałem spotkanych adminów dlaczego tak postępują w większości przypadków odpowiedź brzmiała:

"bo mi się nie chce dema rozpisywać"

Panowie albo tworzymy team i współpracujemy RAZEM albo ja odchodzę z tego cyrku.

Z poważaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego jeżeli admin gra, i robi ss? jeżeli dostaje się zgłoszenie to w jak inny sposób sprawdzisz? po to jest właśnie ta opcja jeżeli gracz nie słusznie dostał bana wstawił ss to na później spokój bo przecież pojawia się informacja o tym kto ile razy został zbanowany , jeżeli cziter widzi ze ktoś na spekcie jest to albo wyłącza albo jest ostrożny. a co do reszty to faktycznie jest tak jak piszesz! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla ciebie jedyny sposób sprawdzenia gracza to strzelenie ssów które nawet nie są wymierzone tak żeby było trudniej je przerobić? Schodzisz na spekta włączasz sobie ESP i obserwujesz zachowanie gracza, często jest tak, że nie widać żeby coś miał a tu nagle celownik przeskakuje z 100% precyzją i obrotem widoku o więcej niż 90 stopni i head. WuHaczy też da się złapać, wystarczy włączony ESP i odrobinę doświadczenia z grą a nie puste ssy które albo padają tak, że nie widać żadnego przeciwnika albo padają po śmierci gracza, totalny BEZSENS!

Informacja o tym kto ile razy został zbanowany owszem pojawia się dla każdego i pokazuje, że gracz został wcześniej zbanowany 83 albo 86 razy... komiczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co w tym dziwnego jeżeli admin gra, i robi ss?

To, że wychodzą totalnie bez sensu, czyste i w takich miejscach w których byś mu nigdy nie zrobił jakbyś widział gdzie poszedł. Jeżeli robisz komuś screeny tylko dlatego że jakiś nonsteam Ci kazał i walisz je z automatu, nawet nie wiedząc komu to ciężko to widzę, bo oprócz ciebie robi tak ponad połowa adminów serwera.

Masz kotlet, używaj: AMXBans

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba czas zająć się tępą administracją i wywalić tych którzy nie mają zamiaru wchodzić na spect i robią ss na spown na początku rundy tak jak widziałem to w wykonaniu Misi. Ja osobiście pogadam o tym z Black aby poczynił kroki by zwalczyć tą chorą sytuację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej coś, dziękówa!

Z tego co słyszałem bans ma być dostępny tylko dla członków UBT, okej. Powiedzcie mi proszę w takim razie jak ja(będąc adminem) mogę sprawdzić czy gracz nie posiada aktywnego bana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również nie działa amxbans, denerwująca sprawa.

Ja ssy zrobiłem raz nie wchodzac na specta, przyznam sie - było to nie dawno.

Jeśli ktoś robi tak ciągle powinien stracić range, bo tacy ludzie nie są nam potrzebni w zespole - ja osobiście nie mam ochoty współpracować z z kimś takim.

Co w tym dziwnego jeżeli admin gra, i robi ss? jeżeli dostaje się ZGŁOSZENIE to w jak inny sposób sprawdzisz?

Nie wierze że takie osoby mają admina na tym serwerze :o...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wy naprawdę macie z garem. , nie rozumiecie tego co pisze o:O, po za tym ja tak nie robię mimo że opisałem jeden z sposobów z jakim się spotkałem, szyberek lepiej powiedz dlaczego nie jesteś już modem . a nie takie głupoty piszesz, rusz głową to naprawdę nie boli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...