Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Szyberek

Problem [ STEAM cs 1.6 ]

Polecane posty

Witam.

Mam problem od jakiś paru dni z cs'em na platformie steam.

Otóż kiedy włączam grę, w menu mam normalnie 100 fpsów a kiedy wchodze na jakiś serwer jest to liczba 15-35.

Zazwyczaj za 4-5 razem gra się załącza dobrze i ten problem już nie występuje.

Jest to strasznie męczące, piszą na STEAM żebym zbanował czitera na DD2 a ja muszę wchodzić i wychodzić

pare razy żeby w ogóle skontrolować sytuacje na serwerze.

Reinstalowałem steam'a jak i osobno cs'a i nic nie pomogło.

Wiecie jak rozwiązać problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm może to coś z łączem? Powyłączaj programy które łączą się z internetem w czasie gry. Podajże jest nawet taki program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm może to coś z łączem? Powyłączaj programy które łączą się z internetem w czasie gry. Podajże jest nawet taki program.

Internet ma coś wspólnego z fps?

Raczej nie... z resztą prawie zawsze kiedy gram mam powyłączane wszystkie programy - pudło :)

Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, weźcie mnie po pozabijam wszystkich :D...

1. Internet Ma coś wspólnego z pingiem, ponieważ dzięki internetowi łączysz się z grą i od niego zależy twój PING, a nie FPS

2. Piszesz, że masz problem z pfs`ami, a gadacie o pingu, że to on może być głównym problemem xd...

3. Pomogę Ci, jeżeli podasz specyfikację komputera.

4. Przeczyść go dobrze z kurzu (wszędzie), potem zobacz, czy nadal występuje ten problem.

5. Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej.

6. Jeżeli nadal występuje ten problem, to znaczy, że coś jest nie tak z kartą graficzną :), proponuje ją wyjąć i jeżeli masz w płycie głównej zintegrowaną to podłącz monitor do karty zintegrowanej i zobacz, czy nadal masz ten sam problem, jeżeli tak to nie wina karty graficznej.

7. Jeżeli wyjdzie na to, że to wina karty graficznej to masz dwie opcje:

a) Wymienić pasę znajdującą się między chipsletem, a radiatorem.

b) Zaktualizować sterowniki.

Ps. Radzę wszystko czyścić pędzlem z grubym włosem, i mieć obok siebie odkurzacz, by wciągać kurz.

Nigdy nie czyść wodą, ani żadnym spirytusem i nic tych rzeczy, ponieważ uszkodzisz jednostkę.

Oczywiście jeżeli to PC...

Jeżeli to laptop to:

1. Przeczyść go sprężonym powietrzem.

2. Kup podstawkę chłodzącą.

3. Zaktualizuj sterowniki do kary graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki są ok?, uważasz tak, bo laptop chodzi, czy sprawdzałeś swoją wersję z aktualną wersją, ze strony producenta :D?

Wiesz, jeżeli to laptop (jeżeli ma 3-4 lata lub więcej) to woje części już są przegrzane i na wyczerpaniu, to pierwsze oznaki końca żywota twojej jednostki. Albo zaczniesz zbierać na nową, albo kupisz podkładkę i może ona pomoże Ci chłodzić te części, żeby się nie przegrzewały i wydłużyły swój żywot o jakieś pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...