Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

EnZoOo

Podanie.

Polecane posty

ImięDawid

Nick:EnzoOo

Wiek:17

Byłeś już w UnBan Team?:Byłem kiedyś, posiadam spore doświadczenie w sprawdzaniu demek oraz w rozpoznawaniu przerobionych ss.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Przesiaduję na forum całe dnie, jestem na ts praktycznie cały czas.

Kilka zdań o sobie:Dawid, zamieszkały w Zgierzu, woj. Łódzkie. Interesuję się motoryzacją, uczęszczam do szkoły zawodowej na Profilu Elektromechanik.W chwilach wolnych jeżdżę na rowerze oraz siedzę na forum. Na cheatach się znam więc myślę że dam radę. Jeżeli nie przyjmiecie podania to się nie popłaczę, cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na nie

-krótki staż

-Posiadasz tylko 83 posty wymagane jest minimum 100

-podanie Mnie nie przekonuje,jedynie co Mi się podoba to kilka zdań napisanych o swojej osobie ; )

Mogłabym tutaj być neutralna,jednakże ten staż Mnie przekonuje do wypowiedzi negatywnej.(plusy również masz)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem skłonny dać TAK:

+ Wiek.

+ Zna się na rzeczy.

+ Aktywność na forum.

+ Może nie ma 100 postów, ale nie wypowiada się tam, gdzie nie trzeba i nie spamuje. Krótko mówiąc nie leci na ilość, tylko jakość.

+ Łatwa komunikatywność z nim, ponieważ siedzi na Ts całymi dniami

+ Utrzymuje (przynajmniej się stara) kulturę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na nie

-krótki staż

-Posiadasz tylko 83 posty wymagane jest minimum 100

-podanie Mnie nie przekonuje,jedynie co Mi się podoba to kilka zdań napisanych o swojej osobie ; )

Mogłabym tutaj być neutralna,jednakże ten staż Mnie przekonuje do wypowiedzi negatywnej.(plusy również masz)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...