Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

[Admin] - IPRZEMOI

Polecane posty

Wymagania:

- Wiek minimum 15 lat. ----> Jest.

- Minimum 8h przegrane na serwerze. ----> Jest.

- Znajomość regulaminu serwera oraz forum. ----> Znam :)

- Niezbędna jest minimum podstawowa znajomość AMXX . ----> Jest w skali od 1-10 ( 8 ) jeżeli chodzi o Amxx a jeżeli chodzi o Amx Mod Menu 9-10 ( 9.5 )

- Jeżeli skłamiesz w podaniu od razu zostaje odrzucone. ----> Przyjąłem :p

- Jeżeli składasz notorycznie podania zostaje odrzucone (minimum co tydzień). ----> Notorycznie nie składam.

- Zaangażowanie w dany serwer i forum (np. kilka zaproszonych osób na forum). ----> Huh dużo ludu na forum zaprosiłem :)

- Posiadanie kultury osobistej. ----> Na forum jest , na serwerze tak samo.

- Dawanie przykładu innym graczom. ----> ( Edit ) Oczywiście że tak , zwracam uwagę graczami czasem normalnie spokojnie np: jak nie przestrzegają regulaminu.

- Każdy admin ma obowiązek płacenia składek - Niezdolność do opłacenia składki skutkuje odebraniem praw admina na serwerze. ----> Zapłacę składki

- Mile widziana reklama sieci. ----> Kilka razy reklamowałem sieć , ogółem przez dwa tygodnie to zrobiłem 60-70 reklam. ( Jeżeli chodzi o reklamy w podaniu to jutro zrobię z 10 - 15 ) .

Imię: Przemek.

Nick: IPRZEMOI

Ile masz lat: 16.

Ile grasz w cs`a: 6 lat ?? Może 7 , bez przerwy ale kiedyś mało dziennie grałem.

Byłeś już administratorem serwera?: Taaaaak , miałem przyjemność mieć przez ok 3-4 miesiące administratora na naszym Paintballu oraz Base Builderze miałem też miesiąc czasu strażnika na Jail Breaku co od nas odszedł. ( I na wielu innych sieciach przed tą siecią )

Znajomość amxx w skali od 1do 10 Amxx 8/10 Amx Mod Menu 9.5 / 10 :

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): W profilu jest mój Steam.

Posiadasz działający mikrofon:Tak , posiadam.

Płatność (SMS/ Przelew): Sms / Lub gdy nie będę miał pieniędzy ale pewnie będę miał to 50 reklam tradycyjnie.

Dlaczego ty?: Ponieważ dostałem szansę bycia Adminem tutaj na 2 rozwiniętych serwerach przez 3-4 miechy :) Mam 16 lat i siedzę długo na Western Modzie. Ogółem dla graczy jestem miły.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Gadu Gadu : 48616176 Steam : Macie w profilu Skype: przemo7584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W ogóle nie ma twojego nicku w GT. WTF??

2. Chyba jednak regulaminu forum nie znasz, świadczą o tym poprzednie twoje warny.

3. Admin powinien być opanowany, a skoro Ty bluzgasz na serverze, to znaczy, że nie posiadasz kultury. A administracja powinna się wykazywać WYSOKĄ KULTURĄ osobistą.

4.

- Dawanie przykładu innym graczom. ----> Hmm no nie wiem każdy gra swoim sposobem przykładu nikt z nikogo nie bierze.

Co Ty tutaj napisałeś? tego nie wiem... Ale podsumowując, to admin powinien dawać przykład graczom, a Ty nam piszesz, że bluzgasz z nerwów :D, a jak się wkurzysz bardziej to co zbanujesz połowę servera?

5. Brak reklam

Oczy mnie bolą już od czytania tego żenującego podania :o

Oczywiście nie muszę pisać, że jestem na NIE?, każdy inteligentny człowiek wywnioskował by to z moich argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE

-Aktywność bardzo duża aż 13 godzin w gametrackerze pokazało

-Reklam nie widzę

-Wiek co z tego, że 16 jak nie potrafi się zachować na tyle

-Regulamin znajomość znikoma

-Kultury brak

-Ogar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...