Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ABSYNT

UB

Polecane posty

Twój nick z gry: Mój nick :Shielo ":Shielo" z :

Twój SteamID: STEAM_0:0:80016158

Twoje IP: 195.230.113.2

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): Dziś 13:09

Powód bana: Czitowanie - Grałem na steam

Link screenshotów:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-staraszkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Czitujesz'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:80016158'

[AMXBans] Twoje IP: '195.230.113.2'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten admin nie wchodzi na forum, nie bd czekał na jego inteligencję administracyjną.

Demko:http://305679.hltv1.pukawka.pl/dd2-1408071249-de_dust2-1407408540-1407410280.zip

W połowie jakoś tak mialem nick ":Shielo" i o to mu chodziło że skanowałem co runde. A na yt są filmiki i oglądałem więc próbowałem skanować... ale ten admin to bez mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody człowieku, pragnę rozpocząć swoja wypowiedź od zwrócenia ci uwagi braku manier i kultury osobistej. Forum jest miejscem gdzie wyjaśniamy sprawy czy problemy, w tym wypadku kwestią jest ban który otrzymałeś. Rozumiem twoje rozgoryczenie zaistniałą sytuacją, nie mniej jednak nie usprawiedliwia to twojego nagannego zachowania.

Sytuacja w której otrzymałeś bana była po części wyjątkowa ponieważ na serwerze grało kilka osób podejrzanych o oszustwa. Nie twierdze, że "ja" nie popełniłem błędu bo taka sytuacja też mogła zaistnieć, aczkolwiek w celu weryfikacji przejrzę nagranie z rozgrywki i przedstawie swoje stanowisko w sprawie.

Jeśli okaże się, że na demie nic nie ma to sam poproszę o zdjęcie bana którego ode mnie otrzymałeś.

Oraz małe przypomnienie dla ciebie i twojego stażu na forum:

Regulamin forum:

...

5) Na stronie powinno się:

A. Odnosić z szacunkiem do innych użytkowników.

...

Regulamin dd2:

...

3. KULTURA

a) Nie obrażamy - Graczy, Adminów oraz innych ludzi.

...

...

5. TARYFIKATOR - przykładowy

c) Wyzywanie, obrażanie Admina – 1h - 1 tydzień (poważne ubliżanie – perm)

...

Wbrew temu co napisałeś zaglądam na forum, w przeciwieństwie do ciebie mam na głowie dom, pracę i dziecko i dlatego nie siedzę 20 godzin dziennie przed komputerem.

A teraz udam się po herbatę i kanapki a następnie przejrzę demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koTiONe, tu chodzi o to że nie dałeś mu ss'ów. I pytanie jest do cb - czy mu zrobiłeś czy nie?! - co do wyzywania to inny dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracz nie otrzymał ode mnie ssów. Przejrzałem demo z rozgrywki, nie ma tam podstaw do tego by podtrzymać perma. Jest to mój błąd za który serdecznie przepraszam gracza Shielo. W ramach wyjaśnień: sytuacja była dość napięta, sporo graczy do sprawdzenia ewidentnie mój błąd przy pracy, jeszcze raz najmocniej przepraszam a UBT proszę o zdjęcie Bana z gracza.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...