Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

UBT - Arcymistrz

Polecane posty

Imię: Maciej

Nick: Arcymistrz

Wiek: Niebawem 17

Byłeś już w UnBan Team?: Tak, byłem. Posiadam doświadczenie, wiem co?, jak? i gdzie?, Umiem obchodzić się z AMXbansem na forum.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: W godzinach porannych okolice godziny 10, tak do 13, potem w porach obiadowych do nocy, czyli od 16 - 1 w nocy.

Kilka zdań o sobie: Mam na imię Maciek , interesuje się sportem ( gram w piłkę nożną 9 lat ), oraz informatyką, oraz diagnostyką sprzętu komputerowego. Praktycznie nic innego nie robię, bardzo Mi zależy na tej funkcji, ostatnio dokładam starań i siedzę forum na okrągło. Niosę pomoc nowym użytkownikom na SB. Pokazuję ile mogę, że bardzo Mi zależy na tej funkcji, chcę biernie uczestniczyć w życiu forum jako członek UBT. Obiecuje, że nie zawiodę.

- Wiek +16, => Spełnione,

- Doświadczenie, => Posiadam,

- Minimum 100 postów na forum => Spełnione,

- Staż w sieci minimum miesiąc, => Jest i więcej,

- Brak ostrzeżeń na swoim koncie, => Brak ostrzeżeń,

- Brak konfliktów z użytkownikami forum. => Nie wchodzę w konflikty z innymi użytkownikami na tym forum,

- Wysoka aktywność na forum. =>Ostatnimi czasy siedzę na okrągło.

PS. Piszę to podanie w imieniu ARCYMISTRZ, ponieważ on się wstydzi. Tutaj mam jego pozwolenie 103dfdu.png, jeżeli Killer może pisać za brata, to czemu nie mogę ja za niego?.

PS2. FEIM LVL LOW.

[ Dodano: 2014-07-17, 18:59 ]

Jestem na Tak

+ Wiek

+ Ładnie napisane podanie

+ Starasz się

+ Miły

+ Dużo siedzisz na forum

+ Jesteś dobrą osobą na to stanowisko

Ps. FEIM POZIOM HARD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie można pisać raz na tydzień pisał 13 wiec nie minął tydzień to po co te podanie ?

zamykam te podanie

_close

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...