Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
-kurw!eL

Propozycja

Recommended Posts

Witam, od niedawna została usunięta możliwość wpisania "kill" w consoli, jestem za dodaniem jej ponownie ponieważ, na serwerze nie zawsze może być administrator i jak ktoś przez przypadek wpadnie za txt, nie może wpisać kill'a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jest dobrze, że nie ma tego killa, ponieważ jest chowany, czy ganiany jakakolwiek zabawa i gdy już CT musi zabić TT to bez namysłu TT wpisuje killa. Owszem robiłem tak nie raz :pp ale inni też tak robili, dlatego jestem za tym, żeby nie dodawać spowrotem tego killa. Piter właśnie z tego powodu go usunął ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funkcja zbędna. Bywało że ktoś czasami wpisał specjalnie kill'a na początku rundy i wtedy CT nie mogło dać zabawy. Po za tym usunęło to takie problemy jak kill na życzeniu i wyżej wspomniane pisanie kill'a bez namysłu. Nie widzę dobrych argumentów by tę komendę zwrócić, gdyż jest nie potrzebna.

To że nie ma zawsze Admina/Strażnika na Serwerze to jest inny problem więc zapraszam do składania podań. Po za tym jest funkcja wyjście z Serwera, jeśli ktoś taki wpadnie za TXT to może to zrobić. Leczenie nic nie ma do tego, za to jest ban.

#Zamykam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...