Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szalony Miś

User
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 1. - brak reklam - tęcza, nie podanie - caps lock - brak spełnionych wymagań - w ogóle nie widzę cię na serwerze a tym bardziej w CT Jestem na nie.
 2. Nazwa kanału: U Miśka Rodzaj kanału: Prywatny Nick admina kanału: Szalony Miś Ilość Pod kanałów: 1) VIP 2) Dom publiczny
 3. Szalony Miś

  Podanie

  + staż, potencjał + wymagania spełnione + kreatywne prowadzenie - może i słabo z amxx, aczkolwiek gdzieś się trzeba uczyć Tak @Wąsik Ty to rzeczywiście wykręt jesteś. Spójrz tu: http://www.gametracker.com/player/Razzor08/46.29.21.88:27276/ Ja tu jasno widzę: Score: 1410 Minutes Played: 6380 Score per Minute: 0.2 Rank on Server: #13 out of 733 6380 / 60 = 106.(3)
 4. Grałem z nim jedną mapę i też nie wiadomo po co robił vote, które zrobił tak: Vote: 1) Map 2) Tak-Nie Nie wiem, chciał iść do ct? Opcja zmiany mapy powinna być używana w ostateczność, gdy mapa zbugowana, nie ma chętnych do CT na danej mapie, a nie od tak. I jak już coś robić to nie na odwal. Powinien dostać ostrzeżenia, a co dalej zobaczymy.
 5. - Działają tylko 3 reklamy, - jakieś problemy ze składką i vipem (?), - nie ogarniasz w CT, - dzisiejsza sytuacja, zabiłeś gościa co miał życzenia i zamiast dać duszka to zwiałeś przez banem ewidentnie, - czas na serwerze nie robi furory, - twoje wypowiedzi i samo podanie też pozostawia wiele do życzenia. Wielkie nie.
 6. Mapa to jail_pyramid, nie jail_darkover. To nie Focus Cie zabił, a Imaginative. PanCzfany, który prowadził kazał iść Wam na kucaka, z zakazem trzymania shiftu i kto się ociąga ginie. Może i masz ciche chodzenie na inny klawisz, ale nadal się ociągałeś, więc żadnego FK w tej sytuacji nie było. Tyle w temacie.
 7. » Niepełnienie podobnych funkcji na innych Sieciach Serwerów - √ » Minimum 13 lat (Dobry Ogar + Duży Potencjał) - √ » Minimum 5, sensownych postów na Forum - √ » Minimum 10h przegranych na Serwerze - √ » 5 działających reklam Naszej Sieci - √ » Kultura na dobrym poziomie - √ » Brak warnów na Forum - √ » Składka (6,15zł sms) - √ » Znajomość AMXX - √ » Sprawne micro - √ » Kontakt GG - √ 1.Nick: Szalony Mis 2.Imię: Adam 3.Wiek: 15 wiosen 4.Kontakt GG: 50975266 5.Znajomość AMXX: 8/10 według skali 6.Posiadasz sprawne micro: Tak 7.Czas spędzony na Serwerze: Link do profilu na GT 8.Dlaczego chcesz być Strażnikiem: Serwer nie jest w najlepszej sytuacji pod względem ilości adminów/strażników. Chciałbym wspomóc serwer, jako strażnik. Gram bardzo często, co widać na GT, wobec tego często spotykam się z łamaniem regulaminu. Staram się nie wdawać w konflikty z graczami, zgłaszać wykroczenia, jestem pomocny dla graczy. Na serwerze gram od początku tego roku, więc większość graczy mnie zna. Dosyć dobrze mam opanowaną wiedzę nt. AMXX, głównie ze względu na moją fascynację własnym serwerem HLDS. Nie raz miałem też styczność z rangą admina na sieciach i uważam, że dobrze się tam sprawowałem. Gdy bywam w CT, prowadzę kreatywnie, moje rundy nigdy nie polegają na ostatnich reakcjach. Nie faworyzuję wśród graczy i nie przymykam oczu na małe freekille. 9.Czy będziesz płacić składki na Serwer (6,15zł sms): Tak 10.Obowiązkowe 5 reklam Naszej Sieci na innych Forach: 1) http://cs-olsztyn.pl/topics573/27897.htm#56898 2) http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?p=188734#188734 3) http://cs-maxskills.pl/showthread.php?68049-Cs-staraszkola-pl-klasyczna-sie%E6-serwer%F3w&p=236342#post236342 4) http://botownia.pl/index.php?/topic/100041310-cs-staraszkolapl-sie%C4%87-serwer%C3%B3w-klasycznych/ 5) http://cs-podhale.pl/showthread.php?tid=1845 Pozdrawiam, Szalony Miś.
 8. Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): kilka minut po północy, 23 lipca 2014 Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Miś Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Imaginative Mapa (Miejsce akcji): jail_2014 Powód/ody (Podaj powód skargi): Gracz specjalnie mnie freekillował, za niby "fk" na poprzedniej mapie. Nie miałem tam żadnego fk, raz poszliśmy na kosy i go zabiłem, a drugim razem "drzwi" go wepchnęły do GR, więc miałem prawo go zabić. IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 89.229.24.181 IP Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): pierwsze minuty tego demka _______ Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): kilkadziesiąt minut po północy, 23 lipca 2014 Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Miś Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): Cieszy Micha Mapa (Miejsce akcji): jail_2014 Powód/ody (Podaj powód skargi): Na demku ładnie widać jak gracz mnie freekillował, leczył się na pojedynku, resetował mapę i jednoznacznie grał na WH. IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): 83.25.113.16 IP Dowód/ody (Demko, ss'y itd.): Po 4 rundzie następuje reset i wbija on, wtedy się zaczyna. Po zresetowaniu mapy, w dniu 12 (bodajże piątek) nie powinniście mieć wątpliwości co do WH. te same demko co wyżej
 9. Z tego co pamiętam to jak Piter prowadził na tej mapie to nie zabijał za bycie na dole, tylko za przekroczenie "mostku". Moim zdaniem to również nie był Gunroom, więc skarga niesłuszna.
 10. Tak dobrze słuchałeś, że usłyszałeś czy coś takiego. Wiem co mówiłem, ban był nie słuszny, a ty już nie wymyślaj.
 11. Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 15:20 21 lipca 2014 Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Miś Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): .::FoCuS::. Mapa (Miejsce akcji): jail_hurin Powód/ody (Podaj powód skargi): Niesłuszny ban, byłem w CT, rozpocząłem zabawę w Sajmon mówi i wydałem 3 polecenia: 1) Sajmon mówi wszystkie polecenia wykonujecie w miejscu. 2) Polecenia związane z czapkami nie dotyczą was. (dotyczą, bo nie użyłem słów sajmon mówi) 3) Sajmon mówi sajmonem jestem tylko ja. Zostały 3 osoby, powiedziałem sajmon mówi załóż czapkę krowa. Założył ją tylko Razzor08, a FoCuS i Ziolek zostali przeze mnie zabici. Chwile po tym dostałem bana za "freekillowanie". IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): .::FoCuS::. 37.190.163.159 Nonsteam Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):
 12. To tak, gracz miał deagla, nie wyrzucił go to zginał, "niby leżał na markerze", nie wiem. Szliście po markerze i jak podniosłeś deagla dałem Ci spory kawał czasu na wystrzelenie, wyrzucenie ale bawiłeś się nim jakby to był jakiś eksponat. Z mojego punktu widzenia celowałeś nim we mnie, więc odskoczyłem w bok i wtedy strzeliłeś, co uznałem za nietrafiony strzał we mnie. Powiedziałem Chomiczkowi, żeby Cię zabił i tak zrobił. Skarga niesłuszna, tyle w temacie.
 13. Data zdarzenia (Dokładny dzień oraz godzina): 17:55 15 lipca 2014 Oskarżyciel (Nick składającego skargę): Szalony Mis Oskarżony (Nick na którego składasz skargę): +++Chomiczek+++ Mapa (Miejsce akcji): jail_armageddon Powód/ody (Podaj powód skargi): Wejście na serwer na aktywnym banie (miał vipa + przyznał się, więc podszycie odpada) IP , Steam_ID (Podaj dane oskarżonego): #8 +++Chomiczek+++ VALVE_ID_LAN 31.63.85.46 Nonsteam KontoNEO Dowód/ody (Demko, ss'y itd.):
 14. Szalony Miś

  Propozycja

  Tak samo jak ktoś uczciwy się przez przypadek uleczy, to już kill'a nie wpisze, musi robić reconnecta, a mało kto robi reconnecta. Jestem za dodaniem z powrotem tej komendy.

×
×
 • Create New...