Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

OneShotOneKil

Skarga na admina dostałem bana perma za wh a wg czysto gram

Polecane posty

Mój Nick w grze:OneShotOneKilNoHaxThisSkil

Nick Admina/Gracza:D@MAG3

IP oskarżonej osoby:nwm

Steam ID oskarżonej osoby:nwm

Data,godzina, mapa zdarzenia:de_dust2 8:45 23.06.2014

Opis Sytuacji:no gram sobie czysto ładnie pięknie dobrzemi idzieładne staty mialem i nagle wyskakuje mi ban permamętny walhack ja mowie aha... co za typ z tego admina komu wy już dajecie admina nawet nie zrobi ssówtylko perma daje a propo to ja czysto grałem bo już mialem robione ssy więc wiecie tżeba ogarnąć tego admina!

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:niemam

O co prosisz:Prosze o to żebyście dali mi ub ponieważ grałem czysto mozecie sobie hltv sprawdzić i proszę jeszcze o to abyście wzieli pod uwagę ze ten admin nie ogarnia banuje perma ludzią co czysto graja zamiast sprawdzic i dac ssy topermy lecą -.- , a i jeszcze jedno on co chwile zmienia mapyminie 5 min mapy i juz zmienia ogarnijcie go !!! Najlepszym wyjściem dla was będzie to żebyście usuneli tego admina!!

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wziąść dowody jak w hltv nie ma tego akurat jprd ale tu jest administracja... brak słów dają admina dzieciakowi co ma 11 lat bo zaplacil im i sie cieszą jprd te forum schodzi na psy!!! Dobra nie chce tego UB w dupie to mam ta sieć jest i tak hujowa i tak chcialem odejść stąd nie dziwie się że inny odchodzą -.- jak tu same nooby są...! Ps. Black dead jestes cipa i nie ogarniasz noobku!!!

[ Dodano: 2014-06-23, 10:49 ]

a>

http://bankfotek.pl/view/1745507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...