Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Masher

Nowy wygląd mapy Summoner's Rift

Recommended Posts

Nowy wygląd mapy Summoner's Rift

14739432012331887250.jpg

Niedługo na PBE pojawi się duża aktualizacja, w związku z czym chcieliśmy opowiedzieć wam o tym, czego możecie się spodziewać. Jak część z was zgadła, od pewnego czasu pracujemy nad aktualizacją do Summoner's Rift. Projekt ten jest istotnym elementem naszej misji polegającej na nieustannym udoskonalaniu League of Legends. Nasze wysiłki koncentrujemy na tym, by zachować ducha mapy i udoskonalić rozgrywkę.

Mając na względzie to, jak ważna dla League of Legends jest mapa Summoner's Rift, nie ingerowaliśmy w fundamenty jej struktury. Zasięgi wież, rozmiary alei, układ zarośli, a także optymalne miejsca, w których można rozstawiać totemy i w którym można użyć teleportacji, pozostaną niezmienione. Chcemy zachować dynamiczną rozgrywkę będącą znakiem rozpoznawczym League of Legends i jednocześnie uczynić ją bardziej przejrzystą.

Przez przejrzystość rozumiemy to, że na odświeżonej mapie gracze będą łatwiej wychwytywali informacje, które są istotne w danej chwili. Gdy dochodzi do potyczki, środowisko mapy powinno zejść na drugi plan, a na pierwszym powinny znaleźć się efekty cząsteczkowe oraz bohaterowie, którzy dostarczają graczowi ważnych informacji i umożliwiają podjęcie właściwej decyzji.

You Tube:

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/UHnM3YzCJTk?feature=oembed" frameborder="0">

Tylko pozostaje nam czekać na filmiki You Tuberów z nowej mapy i wydanie jej oficjalnie przez LOLA.

Co sądzicie o tej nowej mapie ? Jak dla mnie jej wygląd jest bardzo bajkowy, ale za to pojawianie się stworów typu barom, dragon, blue czy red jest powalające i epickie :)

Czekam na wasze opinie :)

Źródło: http://eune.leagueoflegends.com/pl/news/game-updates/features/aktualizacja-summoners-rift-zmierza-na-pbe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gram w Lolsona już długo i fajnie , że takie coś robią . Cały czas praktycznie dają jakieś nowe aktualizację. Nie tak dawno dodali nową postać zwaną Braum , Ale też nie jaki czas temu wprowadzili nowy wygląd skilli dla Postaci jaką jest Nidalee. Nowa Aktualizacja jest ciekawa i taka , że tak powiem Pro epicka :D. Dużo ciekawostek właśnie takich jak napisałeś Red Buff lub Blue, Dragon też fajnie wygląda, również dobrze prezentuje się Baron Nashor. Fajnie wyglądają te schodki z jungli na mida z górnej i dolnej lini jak się idzie. Dzięki tej aktualizacji LoL przyciągnie pewnie graczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie mapa ma być skonstruowana na tych samych zasadach co obecna :)

Tak samo nie mam za bardzo dobrego kompa i obawiam się, że granie będę miał utrudnione, ale może RIOT pomyślał coś o nas trochę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...