Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
pawel188

GTA V zapowiedziane na PS4/X1/PC!

Recommended Posts

GTA V oficjalnie zapowiedziane na PC/PS4/X1!

iframe width="480" height="270" src="https://www.youtube.com/embed/3DBrG2YjqQA?feature=oembed" frameborder="0">

POBIERZ TRAILER:

FULL HD (128mb): http://videos2.rockstargames.com/streams...20.mp4.zip

HD (68mb): http://videos2.rockstargames.com/streams...80.mp4.zip

Podczas konferencji Sony na Electronic Entertainment Expo (E3) zapowiedziano Grand Theft Auto V na PC, Playstation 4 i Xbox One. Na półkach sklepowych ukaże się ona jesienią 2014.

Grand Theft Auto V będzie w pełni wykorzystane przy mocy PlayStation ® 4, Xbox One i komputera na całej linii graficznych i technicznych ulepszeń, dostarczając oszałamiający nowy poziom szczegółowości. Zwiększony draw distance, drobniejsze szczegóły tekstur i gęstszy ruch będą działać razem, aby tchnąć nowe życie w miastach, miasteczkach, pustyniach i oceanach od Rockstar North - epickiego remake'u Południowej Kalifornii.

Przełącz się między życiem Michaela, Trevora i Franklina, rozpoczynając serię napadów na terenie Los Santos i Blaine County w największym, najgłębszym i jeszcze bardziej bogatszym w doświadczenie otwarty świat, gdzie ulepszenia przyrody obejmują nowe uszkodzenia, efekty, zmodernizowaną pogodę i szereg nowych szczegółów do odkrycia.

Nowe aktualizacje również przedłużą Grand Theft Auto Online, stale rozwijające się uniwersum Grand Theft Auto. Niech wzrosną rangi kryminalisty w zespole, aby razem zakończyć zlecenia za pieniądze, nieruchomości, pojazdów i dodatki dla postaci - rywalizując w tradycyjnych trybach konkurencyjnych, lub tworząc własną zawartość do gry i dzielić się nią ze społecznością Grand Theft Auto.

Każda nowa zawartość gry począwszy od uruchomienia Grand Theft Auto Online, w tym szerokiej gamy nowych miejsc pracy (rabunki, napady), arsenał nowych broni, dziesiątki nowych pojazdów, nowych właściwości i dostosowania postaci będą również dostępne dla systemu PlayStation ® 4, Xbox i PC. Ponadto obecna społeczność graczy będzie miała możliwość przeniesienia ich do Grand Theft Auto Online na PlayStation ® 4, Xbox One lub PC.

W Grand Theft Auto V na PC znajdzie się również edytor wideo, przeznaczony do zaawansowanego tworzenia filmów z gry!

źródło tekstu: http://www.rockstargames.com/newswire/article/52261/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mila niespodzianka dla PC-towcow, ja juz przeszedlem na 100% na xbox 360 ale gra warta kazdych pieniedzy, jest perfekcyjnie dopracowana, bajka jakich malo to jest moje ulubione gta a na 2 miejscu gta SA.

PS. Trevor najlepsza postac:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...