Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Forumowy Oprawca

[Ważne] Zapisy na koszulki !!!

Polecane posty

W zasadzie tak pomyślałem, że nie ma sensu czekać. Będzie więcej czasu na wpłacenie. W razie pytań tylko PW. Sądzę,że wybór wzoru to tylko minimalny problem i ci co głosowali niezależnie na jaki, zapiszą się.

Zapisy odbywają się standardową metodą. Czyli każdy zainteresowany dopisuje się do listy: nick i rozmiar.

Np.:

1. CnK XL

2. PeReS L

3-4 Killer M,L

itd.

Koszulka będzie kosztować prawdopodobnie 35zł. Do tego trzeba doliczyć koszta wysyłki czyli 10 złotych. Obecną i jedyną możliwością opłacenia koszulki to przelew bankowy. Jak ktoś będzie chciał mieć dodatkowo z tyłu nick to zapraszam na PW, bo wtedy będzie trzeba więcej płacić.

Damski krój także może być jak jakaś kobitka zechce koszulinę. Na razie nie mam rozmiarówki dokładnej,ale przed produkcją ogarniemy to na spokojnie, a na razie wiecie jaki rozmiar dla WAS dobry jest.

Numer konta bankowego:

56 2490 0005 0000 4000 8933 4966

W danych do przelewu nie musicie nic wpisywać (Jak coś to PW, jeżeli będziecie potrzebować danych)

W tytule wpisujemy NICK ROZMIAR oraz NAZWA WZORU

Zapisy trwają do:

18.07.2014 (środa)

WPis na liste = plata pieniedzy do 18 czerwca !

ps. Zastrzegamy sobie przedłużenie zapisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztowałby nick z tyłu koszulki i podaj wymiary^^

DeviSant M 1 koszulka z ankiety, ta z napisem cs staraszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA łomoce... Nick z tyłu będzie kosztował 10 zł więcej. Pisałem cholera, że obecnie nie mam rozmiarówki, ale w niej nie ma za bardzo różnic, więcj piszcie jaką chcecie,a później ewentualnie będę konsultował. Jeszcze idioci (wszystko jest opisane w dwóch tematach, a wy debili udajecie) rozmaże ktoś temat to polecą warny. Po dwa.Oto aktualna lista:

1. CnK XXL BOMBA

2. WZG[NH]wolf L CS

3. DeviSant M CS

4. Gracz Cs - DerynaKK XXL CS

5.

6.

7.

i Tak dalej !

Kopiujecie samą listę i się wpisujecie. Nick na plecach tylko do pierwszej wersji koszulki "CS". Wszystko można an PW uzgodnić, nie psując tematu. Tam będę miał czy ktoś chce nick z tyłu czy nie.

[ Dodano: 2014-06-21, 12:31 ]

Przedłużamy zapisy do 18 lipca ! Zapisywać się i wpłacać kasę !

[ Dodano: 2014-06-26, 00:23 ]

ref

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm rozmiar L , romiar XXL , wiesz o tym że np Polski materiał i polska produkcja koszulki o np. rozmiarze L ma inne wymiary niż rozmiar Japoński czy tam Hiński . Podaj dokładne wymiary koszulek , ponieważ z L może być XXL , a z XXL może być L

Kolego stuknij się w głowę jeżeli za ten post dostałem warna to tylko pokazałeś swój poziom .

A co do kupna koszulki , nie kupię bo mam ważniejsze wydatki . Poprosiłem tylko o rozmiar koszulek , być może innym to pomoże , a dostałem warna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łapcie teraz rozmiarówkę. Zobaczymy czy Kolega powyżej się zapisze, jak napisał tylko po to aby nabić posta bądź zwrócić uwagę, że jest mądrzejszy to dostanie nagrodę.

do.php?imgf=140463492867751.png

do.php?imgf=140463492981832.jpg

[ Dodano: 2014-07-09, 23:28 ]

Nie aktualne.

[ Dodano: 2014-07-11, 02:08 ]

ZE WZGLĘDU AN ZERO ZAINTERESOWANIE ZAPISYWANIE SIĘ NA KOSZULKI FORUMOWE ZOSTAŁO ZAWIESZONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...