Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Forumowy Oprawca

Jak stworzyć łatwy avatar z vectora

Recommended Posts

Dzisiaj pokaże Wam, jak łatwo zrobić w Photoshopie avatar,który będzie ładny i łatwo go zrobić własnymi siłami. Więc zaczynajmy.

1. Jeżeli Szukamy obrazka, który chcemy mieć w avatareczku. Ja sobie pomyślałem, że będę mieć obrazek z kibicami. Jeżeli chcecie szukać dobrych obrazków to musicie ogarnąć minimalnie angielski. Frazy angielskie w google to kopalnia przeróżnych rzeczy. Więc wpisuję frazę w google "Vector fans football" jak chcemy mieć graficznych kibiców, a jak prawdziwych to możemy wpisać "football fans ultras". Dla siebie znalazłem takie coś:

1_59481.png

2. Z vectorem jest o tyle łatwo, że można sobie z nim łatwo poradzić,bo wystarczy sam napis w wielu przypadkach.

2_f441f.png

3. Do vectora w tło daliśmy sobie paseczki, które pasują. Wszystko zależy od inwencji twórczej, pisze ten poradnik w nocy,więc troszkę zrozumienia potrzebuję.

3_63e4e.png

4. Na końcu ustawiamy odpowiednie rozmiary i nasza avatarek jest gotowy. Mam nadzieję, że dla tych co mają programy graficzne będzie to chociaż w minimalnym stopniu przydatne.

jkl.png

Poradnik stworzony specjalnie dla CS-STARASZKOLA.PL. Rozpowszechniania niego jest zabronione, a każda taka próba będzie kończyła się wystawieniem rachunku dla osoby, która użyła własność intelektualną nienależącą do niego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...