Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Sn1CkY

Admin _ALEKSANDRA_

Polecane posty

Imię: Sebastian

Nick: _ALEKSANDRA_

Ile masz lat: 18 skończone.

Ile grasz w cs`a: Nie pamiętam dokładnie, w szmat czasu.

Byłeś już administratorem serwera?: Tego, nie miałem okazji, ale nie raz byłem adminem na innych sieciach, w dodatku miałem parę własnych serverów.

Znajomość amxx w skali od 1do 10: 9/10 (9 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać proste pluginy).

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu): http://steamcommunity.com/profiles/76561198043042316/

Posiadasz działający mikrofon: Owszem.

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami: Reklamami.

Dlaczego ty?: Ponieważ przez ostatnie dni na serverze z adminów gra tylko Cinek i dziś widziałem milofe, jak server zostaje bez opieki robi się straszny chaos, muszę co chwilę latać między Cs`em, a AMXX bansem i banować ludzi za TXT, CZITY, i inne wykroczenia, przez co mnie krew zalewa bo nie mogę spokojnie pograć. Więc chciałbym dostać admina, aby ogarniać server.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt: Wszystko macie w profilu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie pomocny i ogarnięty botek. Jestem za przyznaniem mu admina. Steam ma, wiek dobry, głos jak dziewica orleańska xd Myślę, że teraz lepszego kandydata niż członka UBT nie ma. Powinien pogodzić czas i chyba nie będzie aż tak spamował an sb jak będzie grał lub wykonywał rzeczy związane z UBT, Jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+Ogarnięty

+Wiek

+Doświadczenie

+Aktywność

+Steam

Lepszego kandydata nie widzę, oczywiście że Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+Ogarnięty

+Wiek

+Doświadczenie

+Aktywność

+Steam

Lepszego kandydata nie widzę, oczywiście że Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jako Moderator nie pełnisz funkcji UBT prawie, to mając jeszcze admina ogarniesz wszystko ?

Ogólnie nie mam nic przeciwko jeżeli będzie aktywnie wykonywał wszystkie obowiązki.

TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...