Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

hades

problemik :(

Polecane posty

Witam mordeczki mam pewiem irytujacy problem gdy odpalam TS3 i cs'a to cs bardzo mi tnie co chwile doslownie co 2 sek nawet nie mam jak pograc mixow a nigdy tego problemu nie mialem :/

Jestem ledwo po formacie i zainstalowalem win7 home premium 64bit a na xp tego problemu nie mialem a ziomek ma tego samego windowsa i identycznego kompa i tego problemu nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)2x 1.80 sempron 3000+

2) 1gb

3) geforce 8400 GS 256mb

No jak ci to opisac HMmm... Cos jak by ci Fps spadaly do minimum i klatki sa w hoohoho a jak wylaczam ts to nagle dziala elegancko i tylko to mam przy ts a tak to komp chodzi bardzo plynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio?, masz 1 GB Ramu i zainstalowałeś system 64BitY?, powodzenia, jak już polecam LINUXA 32bity, lub win7 32bity. Twoje lagi i ściny to wina małej ilości pamięci ram, a jednocześnie zainstalowanego systemu 64bity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomus na tej wielkosci ramu gralem w gta 4 na min :) i mialem ttylko problemy gdy wiekszy dym zrobilem to jakies tam sciny byly a moj ziomek tez ma 1gb i tego samego windowsa i nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwni jesteście, wiesz czym różni się system 32bitowy od 64?, tym, że 32bitowy obsługuje lepiej kompa jeżeli jest poniżej 3gb Ramu, a 64 powyżej 3Gb ramu. Rób jak chcesz, ja Ci podałem tylko najprostszą, a zarazem najlepszą przyczynę twoich lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...