Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Giba3030

Problem z txt, wh etc

Polecane posty

Odkąd serw miał reset ranku nie widać admina ( ani jednego), a każdy atakuje po txt, korzystają z wh (ponieważ nie wierzę w tak idealne zgranie w czasie przy każdym killu), RK- na małych mapach.

Trochę to irytuje, gdy każdy wbija topkę nie grając wg regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd serw miał reset ranku nie widać admina ( ani jednego), a każdy atakuje po txt, korzystają z wh (ponieważ nie wierzę w tak idealne zgranie w czasie przy każdym killu), RK- na małych mapach.

Trochę to irytuje, gdy każdy wbija topkę nie grając wg regulaminu

Giba ja wbijam na miarę moich możliwości a jestem prawie co dziennie :] Nie wiem czy w tych godzinach co gra najwięcej czitów, ale no ja Staram się wbijać regularnie. Spróbuję wbijać częściej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie nic nie mam, Ty wiem, że jesteś.

Reszty wgl nie ma :p, a chyba sam nie jesteś ? :/

Teraz wbijam - nie ma admina to wychodzę, bo szkoda czasu na nerwy przeznaczone dla nieudolnych graczy :) (tzn. nie Ci co mają słabe, a Ci co potrzebują programu żeby zepsuć innym grę) .

[ Dodano: 2014-03-28, 15:37 ]

Na dzień dobry proponuję sprawdzić :

Malin ;) - do którego chyba już każdy krzyczy o off-wh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Or3bit

Ja dziś wbilem 1 raz a ty malin i archi pol lecą na wh a ze juzz 3 razy byłem admem wiec umiem rozpoznawać czity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Or3bit, Przepraszam Bardzo "Byłeś" i widzę że się specjalnie dużo na Czitach nie znasz "Archi", "malin" Może i mają ( jak ja gram to mają Off) Ale Giba? grałem z nim już kilka razy i możecie mi wierzyć że on czysto gra. To nie ma na celu obrażania, Lecz denerwujące jest to że "Usery" oskarżają o czity bez dowodów. jeżeli widzisz że coś na serwie nie tak To kręć demko Albo pisz aminowi na GG, ponieważ byłeś "3 razy" Adminem to problemu z demkiem nie powinno być :]

Na dzień dobry proponuję sprawdzić :

Malin - do którego chyba już każdy krzyczy o off-wh

]

Ja to rozumiem, Ale bezpodstawnie zbanować nie mogę Bo jak ja wchodzę na serwa to on off Ja wiem jak z nim to jest bo jak nie miałem Admina było tak samo :C

Skoro tak się na niego skarżycie spróbuje coś z nim Zrobić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem wcale zażalenia, rekrutacja na admina jest ON, jesteś chętny to składasz podanie, a jak jakiś admin nie wbija to złóż na niego skargę a nie spamujesz tym tematem....

Nic mi innego nie pozostaje jak:

:facepalm:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega powiedział wyżej. Nie chcesz mieć admina, to się męcz, kręć demka. Ew. wzywaj admina na SB.

Koniec spamu.

/cl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...