Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Danger.

User
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 1. Danger.

  Skarga?

  Nick oskarżonego: PanCzfany Nick oskarżyciela: Danger. Powód skargi: Za darmo warn + ranga grafik? od kiedy grafik daje warny. Dowody: Profil + nie rozumiem za co warn. Czego oczekujesz: Usunięcia warna.
 2. enZZi.^, Hahaha, to nie ja wchodzę na publiczny i zaczynam kogoś prowokować, nie pozwolę sobie na to, żeby mnie wyzywał/ czy kogoś innego, więc odpowiadam mu tym samym, nie rozumiem, jeżeli komuś nie pasuję nie tej sieci to niech po prostu ja opuści.
 3. enZZi.^, Tu się mylisz, bo to właśnie porobiony szuka "zaczepki" i prowokuję.
 4. 1. Nick oskarżyciela: Danger. 2. Nick oskarżonego: Rusher 3. Co zrobił?: Brak jakiejkolwiek aktywność + brak tematu w nieobecności = według mnie degradacją. 4. Dowody: http://cs-staraszkola.pl/profile.php?mode=viewprofile&u=2377 - ostatnie posty/tematy tydzień temu. 5. Opis sytuacji: Wyżej.
 5. Dodam jeszcze swoje 5 groszy.. Ja wnoszę o zdegradowanie tej osoby z J@. Nie dość, że robi sobie samowolkę z forum, to poza nim - prowokuję i wyzywa osoby na TS3, świadków jest sporo, Blacku sam przy tym byłeś. Jak widać nie wyciągnąłeś konsekwencji. Skarga słuszna i na miejscu. PS: Ja rozumiem kilka razy, bo to nowe stanowisko, itp. Ale nie rozumiem żeby robić to ciągle i co chwila "wywyższać" się jakim to jestem "J@"
 6. Danger.

  dR^

  Nie spełniasz wymagań, krótko na forum, nie twój czas, - nie.
 7. Danger.

  Propozycja

  Nie ma co mieszać z tymi IP, tymi zmianami bo chyba to 3-4, nowe ip nie wiedząc czemu, nie.
 8. Ładne pracę graficzne, grafików brak, ogólnie to czytaj więcej tutków, ale poradzisz sobie, - tak.
 9. Skarga w połowie słuszna, świadkowie mogą kłamać, a z tego co widzę nie masz dowodów na swoją "obronę", temat podeśle H@ to zobaczymy co on na to powie.
 10. Nie masz Steam'a, nie ogarniesz, nie nadajesz się, nie rozpisałeś się, - nie.
 11. Napis za mało widoczny i w sumie za dużo tego światła, w sensie efektów, ale czytaj tutki, 7/10.
 12. Jestem na tak, serwer nawet/nawet rozkręcony, hosting + reklama, ale zwiększ slociki do 18-21 i będzie dobrze, - tak.
 13. Nie rozumiem wcale zażalenia, rekrutacja na admina jest ON, jesteś chętny to składasz podanie, a jak jakiś admin nie wbija to złóż na niego skargę a nie spamujesz tym tematem.... Nic mi innego nie pozostaje jak:
 14. 1. Imię: Krystan 2. Nick: Danger. 3. Wiek: 15 4. Byłeś już w UnBan Team?: Oczywiście, że tak i to nie jeden raz, ogarniałem jak i nie było na mnie żadnych skarg, umiem rozpoznać czitera od zwykłego gracza, mam bardzo duże doświadczenie i jestem ogarnięty, oraz raczej nie wnikam w kłótnie a staram się je załagodzić, myślę, że jako wyleciało 2 z tej grupy, nadam się i pomogę dotychczasowym osobą. 5. Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Myślę, że dziennie od 4h do 8-9h 6. Kilka zdań o sobie: Co tutaj dużo mówić, mam 15 lat interesuje się sportem, mam bardzo duży staż jako UBTeam, oraz nadam się, ogólnie jestem raczej lubiany. - Wiek +15, - Tak. - Doświadczenie, - Spore, opisane wyżej. - Minimum 100 postów na forum, - Prawie. - Staż w sieci minimum miesiąc, - Więcej. - Brak ostrzeżeń na swoim koncie, - Niestety Brak. - Brak konfliktów z użytkownikami forum. - Raczej nie. - Wysoka aktywność na forum, - Coś tam jest.

×
×
 • Create New...