Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

DeviSant

Podanie - DeviSant

Polecane posty

Imię:Dawid

Nick: √ιק «Đě!§äňŢ» [ c===3 +25cm]™ (Mogę zmienić na zwykłe DeviSant :] )

Ile masz lat: 16

Ile grasz w cs:go:dochodzi 1 rok za jakiś miesiąc może 2

Byłeś już administratorem serwera?:Counter Strike GO aktualnie nie, ale pewnie niektórzy znają mnie z 1.6 ^^

Znajomość sm w skali od 1do 10:7

Masz steam ?(Jeśli tak to daj link do profilu):Oczywiście, bez tego nie złożyłbym podania http://steamcommunity.com/profiles/76561198097700844/home chyba o to chodzi

Posiadasz działający mikrofon:Tak

Płacisz SMS/ przelewem/reklamami:SMS

Dlaczego ty?: Jest kilka powodów. Pierwszym głównym powodem jest fakt, że jedynym administratorem serwera jest H@, a chciałbym wesprzeć serwer jak i forum, gdyż od niedawna gram głównie na owym serwerze. Drugim powodem są oszukujący gracze, innymi słowy gracze z tak zwanymi wspomagaczami (Aimbot, Wallhack ...). Na serwerach CS:GO padają wyzwiska, obrażanie drugiego gracza, bądź przypadki typu: "Ku*** znowu on". Takich graczy należy uspokajać, dawać ostrzeżenie lub po prostu zbanować, kicknąć. Czasem należy np. wyrównywać teamy, robić voty czego będę starał się przestrzegać. Jeżeli chodzi o nieobecności na forum i serwerach 1.6 to chciałbym najmocniej przeprosić. Teraz egzaminy sami rozumiecie, jednak gwarantuje że w CS:GO zawsze jakieś 1-2h do 4h znajdę.

Kontakt GG/Steam lub inny kontakt:Skype: dawid.torbus2 , ts3 Devisant/dawid Steam podany up gg:48398721

Liczę na rozważenie mojego podania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...