Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

creative6644

Przepis na darmowe Bitcoiny.

Polecane posty

Przepis na darmowe Bitcoiny.

Najpierw potrzebny będzie na portfel bitcoin. Najlepiej wybrać któryś z oficjalnej listy, w tedy jesteśmy pewni że autor portfela nas nie okradnie.

Bitcoin core (dawniej bitcoin-qt) to oryginalny klient bitcoin, główna wada że pobiera całą bazę transakcji (inne portfele nie koniecznie) obecnie to 16 GB i w ciąż rośnie. Adres bitcoin znajdziemy w zakładce "Odbierz". Dobrze też opcji "zaszyfruj portfel" w "Preferencje", a najlepiej zrobić zaszyfrowaną kopie walet.dat.

Coinbase (na liście takie niebieskie krążki) jest to firma oferująca klienta bitcoin online. Posiadają dwu etapowy proces logowania z authy z użyciem telefonu, możemy albo pobrać aplikacje na smartfon a jak mamy starszy telefon to kod może przyjść sms albo zostać przeczytany przez syntezator mowy przez połączenie głosowe. Adres bitcoin znajdziemy w "Account Settings" (po lewej) a następnie "Bitcoin Addresses" (na środku), albo klikamy w ten link https://coinbase.com/addresses .

Strony rozdające BTC:

Freebitco.in rozdają bitcoiny co godzinę. Można wygrać:

0.00000303 BTC

0.00003027 BTC

0.00030272 BTC

0.00302719 BTC

0.03027194 BTC

0.30271943 BTC

Jest też opcja "multiplay btc" gdzie obstawiamy naszymi btc zebranymi w portfelu czy wypadnie liczba większa lub mniejsza od podanych, można wybrać o ile gramy i ile wpłacamy.

Coinurl jest to strona która działa jak adf.ly. Czyli możemy skrócić tam link, a jak ktoś chce zobaczyć zawartość linka musi oglądnąć reklamę (minimum 10s) by przejść dalej. My otrzymujemy w zamian 0.00000050 BTC od kliknięcia.

Możemy też wygenerować boks reklamowy i otrzymywać BTC od kliknięcia, wypłata różna ja mam najmniejszą 0.00006000 BTC a największą 0.00048000 BTC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tobie, że próbowałeś ale na szybko coś znaleźć parenaście dni temu, jednak nic nie znalazłem. Wszedłem tutaj i o proszę, jest coś co mnie interesuje, tym bardziej, że BC jest drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tobie że ciekawy poradnik, spróbuję coś porobić z tego poradnika.Łap piwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...