Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

enZZi.^

[Gamer - Counter Strike 1.6] enZZi.^

Polecane posty

Imię: Martyna.

Wiek: 14 lat.

Ile dziennie spędzasz czasu na forum: Sami wiecie. Dat - NoLife. Myślę, że jak przyjdę ze szkoły około godziny 15, to do 2/3 w nocy, a weekendami od rana do nocy. Oczywiście, jak jest okazja na jakieś wyjście, to wychodzę, tylko problem w tym, iż w tutejszych okolicach nie ma zbytnio normalnych ludzi, a Ci ogarnięci powyjeżdżali.

Dział którym chcesz się opiekować: Counter Strike 1.6 .

Twoje doświadczenie związane z grą: Powiem szczerze, iż mimo wieku spore. Gram w CS od najmłodszych lat, a wszystko to przez mojego kuzyna. W wieku 6 lat pierwszy raz zagrałam na botach. Po pewnym czasie znudziło mi się to. Wtedy jeszcze byłam małym nieogarem, więc nie wiedziałam, co to serwer. Kiedy miałam około 9 lat, z kuzynem zagraliśmy na FFA. Od tamtego czasu ciągnie się moja "kariera". Mając prawie 13 lat, zaczęłam ogarniać pomału AMXX. Z trochę starszym kolegą założyliśmy swojego pierwszego DeathRuna 45k, który był dość dobrze grany, ale niestety ja nie miałam długo internetu, a on olał sprawę. :/

Doświadczenie z modami:

# DeathRun = około 2 lata.

# EasyBlock = pół roku z małą przerwą.

# SpeedRun = jakiś rok z pełną parą.

# Hide 'n Seek = pół roku.

# BaseBuilder = niecałe 2 lata ze sporą przerwą. Nie grałam już z jakieś pół roku.

# WesternMod = pół roku.

Nie będę tutaj wymieniała serwerów typu FFA czy CodMod, bo to chyba już nie zliczę.

Do tego miałam 3 swoje DeathRuny i jednego BaseBuildera. Niestety wszystkie dane z tych serwerów spaliły się razem z dyskiem jakiś tydzień temu, bo mogłabym trochę powrzucać do działu AMXX. :/

O czym chcesz dokładnie pisać: Ostatnio napisałam poradnik i znów przychodzą mi chęci na ich pisanie, tylko trzeba mi jakichś ciekawych pomysłów. Kiedyś też coś wstawiałam w przystosowanym do tego dziale. Dodatki typu modele / mapy / spray'e / wady i inne pliki to nie jest dla mnie problem. Pomimo nauki mam sporo wolnego czasu, co zapewne pokazuje moja aktywność. Może i jestem UBT i to wygląda, jak bym leciała na rangi, lecz tak wcale nie jest. Po prostu przez moje noł lajfienie nie mam już co robić. UB graczom chyba daję najczęściej, choć mogłoby być tych SS więcej. :lol:

Poprawna polszczyzna nie jest dla mnie niczym trudnym, a na pewno jest ona ważna przy takowych rangach, jakie posiadam. Olewanie obowiązków nie jest w moim stylu. Jeśli już nie mam siły, bądź czasu, to biorę zwolnienie lub w już naprawdę skrajnych przypadkach rezygnuję. Przypuszczam, że z użytkownikami się bardzo dobrze dogaduję i nie ma ze mną żadnych problemów. Znajomość moderowania for też nie jest mi obca. Niejednokrotnie miałam moderatora, UBT, a nawet Junior Admina.

Pozdrawiam.

enZZi.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni kandydat na odpowiednie stanowisko, z tego co zauważyłem doświadczenie masz spore, nie widzę przeciwwskazań, tak.

Mimo młodego wieku, widzę duże zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni kandydat na odpowiednie stanowisko, z tego co zauważyłem doświadczenie masz spore, nie widzę przeciwwskazań, tak.

Zgadzam się, dodam że jesteś ogarnięta/dobrze se radzisz w UBT.Nadajesz się i tyle.A podanie bardzo ładne ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK! Ogarnie to stanowisko ! Nawet napiszę więcej! Ta dziewczyna się nadaje :)

Same + Więcej takich dziewczyn w sieci :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...