Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

wtf!

Skarga na Opsiq , czy jakos tak

Polecane posty

Mój Nick w grze:wtf!

Nick Admina/Gracza:Opsiq

IP oskarżonej osoby:--------------------

Steam ID oskarżonej osoby:-------------------------

Data,godzina, mapa zdarzenia:Dzisiaj 16.03.2014 ok godziny 15:15

Opis Sytuacji:wbijam do gry na mapie bb_aztec i opsig daje mi kicka zmien nick czy jakos tak i potem wbijam znow to dostalem bana czy nierozumie jego polecen .

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Opsiq

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-StaraSzkola.pl

[AMXBans] Powod: 'Nie rozumiesz mojego polecenia ?'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:53826452'

[AMXBans] Twoje IP: '83.30.84.212'

[AMXBans] ===============================================

O co prosisz:Ten koles nie powinien byc adminem skoro nie moge grac pod nickiem jakis sam sobie wymyslilem bądz napisałem . Koles banuje wszystkich ktorzy nie wykonuja cel mapy a sam nie wykonuje cel mapy i tylko patrz kogo tu zbanowac bo nie wykonuje cel mapy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtf!, no z jednej strony masz rację ale jest brak adminów i dupa... a co do bana to niech opsiq się wypowie.

I niech jakiś h@ sprawdzi HLTV to się wszystkiego dowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja xdpawcio ??? Ja jestem wtf ! i gram na tym serwie nie caly miesiac .... a xdpawcio kojarze z gry , wiec zdpawcio moze potwierdzic ze on to nie ja czy jakos tak . potwierdzi ze on nie gral pod moim nickiem ,...

a Ty Creep HD juz nie masz adma ?? Bo ty czesto grales i ogarniales jak nalzezy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wtf!, ja to potwierdzam że nie jesteś Xdpawciem ponieważ sprawdzałem wasze Steam ID i były inne i wtf nie mam admina ale gadałem z blackiem ale pewnie mi nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creep HD,

Dziwne ze raz Xdpawcio loguje sie na tym steam a raz na inmym ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że chociarz ty potwierdzasz ze Ja to nie Xdpawcio , bo gralem przedchwila z opsiq to chcial mi dac bana ze jestem Xdpawcio , nie wiem o co mu chodzi , nie rozumiem , on chyba mysli Ze xDpawcio niby sie podemnie podszywa a tak nie jest !

Koles Opsiq , wiesz ile jest takich awatarow jak ja mam na steamie ?? pewnie duzo bo napewno nie tylko ja mam na steamie clk63 amg , po za tym on mogl miec innego merca na awku a ty ze nie rozrózniasz to juz twoj problem . Creep potwierdzil ze xdpawcio ma inne steam id

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze zmieniales nicki z: Xdpawcio na wtf! ciagle i steamid pokazywal ze to ten sam stram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienialem zadnych nickow ogarnij sie , jakim cudem dali ci adma , jak ty nie ogarniasz najprostszych rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasne , i tak samo twierdziles ze mam te same ip czy id steam co xdpawcio , ten sam awatar co xdpwacio .... , Creep sprawdzil nasze id steam i ja mam inne steam id niż xdpawcio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co ciagniesz temmat ?

Ja sie wypowiedzial i juz 19(7774 twoich argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie mozecie zakmnac temat , nie ciagne tematu , to ty ciagniesz bo cos ci się uroiło w twojej główce , tylko prosze juz mnie nie kickowac ze mam zmienic nick , bo Ja to wtf ! a nie zaden xdpawcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warny za spam !

Black sprawdź logi logowań na forum użytkownika WTF! i Xdawcio i powinno być jasne skoro to te same osoby to raczej logują się na forum z tego samego ip ?

W razie potrzeby , zobaczyć demko z hltv .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...