Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Creep HD

Skarga na POROBIONY`BMH

Polecane posty

Mój Nick : Creep HD

Nick Gracza: Moderator : POROBIONY

Opis Sytuacji: Dobra będę się streszczał. Chodzi oto że Moderator : POROBIONY zamknął temat o admina na serwerze [PaintBall+Klasy+Exp] a on nie jest żadnym opiekunem albo właściciel. To co to ma być?!

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: Tutaj jest link... http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?p=30199&highlight=#30199

O co prosisz: O danie ostrzeżenia albo zabranie rangi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skarga słuszna, jest to pierwsza wpadka POROBIONEGO.Jeśli chodzi o karę to jestem za ostrzeżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creep HD, ze względów że niema H@ Blacka oraz opiekuna Blacka to wyręczył go z roboty więc nie wiem o co ten szum niema Blacka to chyba logiczne że Moderatorzy oraz J@ mają ogarniać forum Skarga nie słuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Creep HD, ze względów że niema H@ Blacka oraz opiekuna Blacka to wyręczył go z roboty więc nie wiem o co ten szum niema Blacka to chyba logiczne że Moderatorzy oraz J@ mają ogarniać forum Skarga nie słuszna

ale chyba jest jeszcze 2 h@ i Pimp(j@)

przecież nie jest On opiekunem serwera, a Black nie długo wróci.

skarga słuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TakiWłaśnieJestem, ale czy Moderator da ci admina vipa bana na serwerze bez admina? Co z tego że nie ma blacka ? Skoro jest jeszcze DEADP00L i J@ [PimP] proste że skarga słuszna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale chyba jest jeszcze 2 h@ i Pimp(j@)

przecież nie jest On opiekunem serwera, a Black nie długo wróci.

skarga słuszna

To wyjaśnij mi po jakiego Grzyba jesst Ranga Moderator? Chciał chłopak pomóc Bosz ....

// edit pr0xy

Moderator jest na forum prawda? To jest rządzenie się, moderator ma pilnować porządku na forum! Nie może przyjmować podań ani na serwerach ani w rekrutacji na forum! (rządzi się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wyjaśnij mi po jakiego Grzyba jesst Ranga Moderator? Chciał chłopak pomóc Bosz ....

Moderator jest, żeby opiekować się działami... Lecz nie serwerami... Chyba, że ma swój serwer to w swoim dziale może przyjąć/odrzucić podanie... Ale nie w kogoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, Moderator nie jest od przyjmowania i odrzucania podań, ale powiem ci że skarga jest nie słuszna.

Spójrz tutaj ten gracz składał podanie dzień wcześniej i Black je odrzucił http://cs-staraszkola.pl/viewtopic.php?t=6186

Więc wyręczając H@ odrzuciłem podanie które na pewno by było odrzucone.

Po za tym podania składamy raz na 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak zainteresowania podaniem , przekroczyło tydzień czasu do tego gracz złożył 2 podanie w ciągu 2 dni . Więc o czym my tutaj wgl mówimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzorowali się tylko tym że zamknąłem temat i odrzuciłem podanie.

pr0xy, jako moderator powinieneś wiedzieć co się dzieje na forum, a nie podpisywać się pod bez sensownymi skargami ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...