Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Inka.

Skarga na admina Danio

Recommended Posts

Szkoda, że muszę napisać tą skargę, ale pograć normalnie nie mogłam -.-

Była taka sytuacja, że grałam w TT i paru terrorystów zablokowało środek. Napisałam im, żeby się ruszali z tego środka (wszystko na screenach niżej), a admin DANIO upomniał mnie o kulturę, gdzie nigdzie nikogo nie obraziłam ani nie przeklęłam. W trakcie odpisywania mu na upomnienie schowałam się przed anarchią za bramą. Akurat ten nieszczęśnik na mnie wyleciał, więc padł. Zaczął mną slayować i proponować innemu gościowi o dalszą "zabawę" mną. ;]

Nie byłam jedyną, która była (CHYBA) przez niego slayowana na serwerze. Nie jest to zbyt fajne dla innych graczy. Danio, nie nadużywa się admina. Jesteś od pilnowania, a nie od zabawy.

http://speedy.sh/RWfyU/danio.rar - > screeny.

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji dla tego admina.

Kolego mój Ty najdroższy, cele wypełniałam, sporo czasu zostało do końca rundy, poza tym już dawno wyszłam przez anarchię za tą bramę, a Ty mnie dopiero zacząłeś slayować najprawdopodobniej dlatego, że Cię zabiłam :) I zapamiętaj sobie, że cholera, to taka choroba ;]

Szkoda, że takie późne, po tym jak już wyszłam. Poza tym CELE MAPY BYŁY WYKONYWANE. Jak słyszę, że ktoś biegnie mi w anarchię, to nie biegnę na pałę tylko wyczekuję. Slayowałeś mnie po tym, jak już byłam na długiej człowieku. Poza tym zobacz swój późniejszy tekst "Stabilo, slayujemy ją dalej" czy coś w tym stylu? I co? I to było tylko ostrzeżenie? TYLE RAZY? Poza tym kolega wyżej napisał, że to nie jest pierwszy raz, kiedy bawisz się adminem.

Specjalnie do Stabilo to napisałem dla żartów Haha.. :D ale spoko ...

[ Dodano: 2014-02-19, 21:17 ]

Czerwoni wypowiedzcie sie bo nie chce mi sie z nią kłócić o jakieś slaye...

Moim zdaniem skraga jak najbardziej słuszna. Nie widziałem sytuacji ale wiem ,że danio się "popisuje" pisze cały czas na @@ nawet o pierdoły i slayuje graczy...

A więc po oglądnięciu dema i sprawdzeniu logów uważam iż skarga jest słuszna jeśli taka sytuacja się powtórzy admin zostanie odebrany.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...