Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Inka.

User
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. Dołączył 19 lutego, ale jest bardzo aktywny na forum. Tak.
 2. Inka.

  TS3 - Sponsor

  Póki co TS jest nowy, więc na razie /cl podbij z tym do h@.
 3. Kolega przemo już dawno powinien dostać ostrzeżenie a podanie powinno być zamknięte. Dalej się nie nauczył, że nie piszemy w swoich podaniach?
 4. Obaj powinniście polecieć z funkcji. Nie jesteście od dawania ostrzeżeń. Poza tym bawi mnie to, że sam wyzywasz np mnie, a później płaczesz, że ktoś wzywał ciebie .
 5. CHYBA CIĘ SYNKU xxx Wielkie nie i wbij sobie do głowy, że szansy na moderatora nie masz --- Możecie mnie warnować
 6. Inka.

  Skarga na Mr.King

  Admin, żeby Cię zbanować nie musi wchodzić na specta. Poza tym JAKIM PRAWEM SAM SIĘ ODBANOWAŁES?! Ranga powinna zostać ci zabrana natychmiast.
 7. NIE. Jest dobrze jak jest. Idź na ffa grać jak Ci się nudzi.
 8. Hahahha Przemo, tak się teraz tłumacz, od razu skasowałeś tego shouta jak zwróciłam Ci za to uwagę ;] i dalej obrażałeś i cwaniakowałeś ;]. Poza tym kolejny minus - WYPOWIADANIE SIĘ W SWOIM PODANIU
 9. OGROMNE NIE. Powody tutaj: http://screenshooter.net/5193383/slmliqa -> kierowane do mnie, kiedy rzekomo zrobiły mu się tylko 3 ssy http://screenshooter.net/5193383/klurajq -> moderator powinien wyganiać innych z forum? Chyba powinno być na odwrót. http://screenshooter.net/5193383/jotuqnk -> wiadomo, o co tu chodzi. Nie muszę tłumaczyć... http://screenshooter.net/5193383/eecmjil -> ponownie to samo... Kultura i zachowanie typowego GIMBUSA zostawia wiele do życzenia.
 10. Szkoda, że takie późne, po tym jak już wyszłam. Poza tym CELE MAPY BYŁY WYKONYWANE. Jak słyszę, że ktoś biegnie mi w anarchię, to nie biegnę na pałę tylko wyczekuję. Slayowałeś mnie po tym, jak już byłam na długiej człowieku. Poza tym zobacz swój późniejszy tekst "Stabilo, slayujemy ją dalej" czy coś w tym stylu? I co? I to było tylko ostrzeżenie? TYLE RAZY? Poza tym kolega wyżej napisał, że to nie jest pierwszy raz, kiedy bawisz się adminem.
 11. Kolego mój Ty najdroższy, cele wypełniałam, sporo czasu zostało do końca rundy, poza tym już dawno wyszłam przez anarchię za tą bramę, a Ty mnie dopiero zacząłeś slayować najprawdopodobniej dlatego, że Cię zabiłam I zapamiętaj sobie, że cholera, to taka choroba ;]
 12. Czemu tego nikt nie zgłosił wcześniej? Gdzie konsekwencje? Ciekawy który to już raz...
 13. Szkoda, że muszę napisać tą skargę, ale pograć normalnie nie mogłam -.- Była taka sytuacja, że grałam w TT i paru terrorystów zablokowało środek. Napisałam im, żeby się ruszali z tego środka (wszystko na screenach niżej), a admin DANIO upomniał mnie o kulturę, gdzie nigdzie nikogo nie obraziłam ani nie przeklęłam. W trakcie odpisywania mu na upomnienie schowałam się przed anarchią za bramą. Akurat ten nieszczęśnik na mnie wyleciał, więc padł. Zaczął mną slayować i proponować innemu gościowi o dalszą "zabawę" mną. ;] Nie byłam jedyną, która była (CHYBA) przez niego slayowana na serwerze. Nie jest to zbyt fajne dla innych graczy. Danio, nie nadużywa się admina. Jesteś od pilnowania, a nie od zabawy. http://speedy.sh/RWfyU/danio.rar - > screeny. Proszę o wyciągnięcie konsekwencji dla tego admina.
 14. Dziś nie miałam co robić, więc dokończyłam roundsound. Tracklista w środku http://speedy.sh/FbEbe/RS-2k14-LUTY-MARZEC-Inka.rar

×
×
 • Create New...