Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
TakiWłaśnieJestem

Skarga na IPRZEMOI

Recommended Posts

Ja jestem za zabraniem rangi..

Nie dosyc ze takie cos to jeszcze warnuje ...

Dowody ?

Moj warn ;3

Specjalnie nie robie nic zeby go usunac

Haha o kurde rozbawiles mnie dostęp do amx bans 6-7 osób a ja mu UB nie dawalem chyba temat do zamknięcia, jak jesteś nie widomy to lepiej dobrze szukaj , nie moja wina ze ktoś jest głupi albo nie dowidzi hahehahehahe :DD

PRZEMO zacznijmy od tego ze to Ty znasz PROSTO z reala a nie inni z UBT

Wiec inni UBT nie dali by mu od tak ub

SKARGA SLUSZNA - KARA MUSI BYC

Hah człowieku , ja się z nim wtedy pokłóciłem , i jeszcze Black niech sprawdzi z jakiego IP był zdejmowany BAN dla Prosta , a tak a pro po zastanów się co piszesz wstawił ssy , więc do mnie nie pisał żeby dostać UB .... Jezus -,- Ciekawe ... Cziter odpalony w UnBanTeam ehhh , haha powinni ci nie dawać tej rangi NSIE odpalony .

TatkiWłaśnieJestem , zamiast się zapytać blacka czy mi dawał ub to ty od razu skargę piszesz , słuchaj to było tak że jak dostałem ss'y pisało Mamy Cię XDe i nie dało mi bana ponieważ przypadkowo wyszedłem z servwera , a ss'y zdążyło zrobić więc nie potrzebna ta kłótnia .

Pozdrawiam ProSTo [t]

Ziomson , posluchaj mnie uwaznie ja mu nie dawlem UB bez ssow bo to by byl bez sens skoro on ma steam plus do tego wstawil ssy , nie mowilem o cziterku ze odpal tylko o tb nsie wczoraj w statusie pisali ze grasz na nsie odpalę ...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...