Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Adamovsky

[Problem] COD

Recommended Posts

Witam wszystkich czytających ten wątek/temat. Chodzi mi o serwer Call of Duty MOD z 1001 lv. Jak widzicie na serwerze gra niewiele ludzi, a nie niektóre z serwerów które do nas chcą dołączyć są odrzucane, powód: mamy już taki mod. Jak widzicie [email protected] serwera nie wchodzi na forum, gadałem z cziterem i mówił że serwerem też się nie interesuje. Według mnie ten serwer powinien zostać wyrzucony z naszej sieci i zastąpić go jakimś innym serwerem Call of Duty.

Pozdrawiam.

Też jestem ZA. Może jednak problem niegrywalności tkwi w tym, że ten mod jest po prostu nudny, zwłaszcza dla nowych graczy, którzy chcą zacząć na tym serwerze. Może zamiast serwera COD można się zastanowić nad czymś innym? Osobiście mam na myśli DeathRun. Według mnie dobrze zrobiony DeathRun przynosi dużo dobrej zabawy :).

Mamy 15Luty a na cod jest zamiast paki choinka ...

Head Admin w ogóle nie interesuje się serwerem czego powodem jest brak komputera. Pisałem z nim i mówił, że sprzedał stary i chciał kupić nowy, ale mu coś tam nie pykło i kompa nie ma. Dziwne jest również to, że kompa brak, ale premium i vipy to daje (Nie wiem jak to się robi xd).

Jestem za wyrzuceniem.

Racja, serwer praktycznie nie odwiedzany.

Serwerem nikt się nie zajmuje tak jak zauważyli przedmówcy ( nie mam pojęcia czy to prawda ).

Jestem za wyrzuceniem tego moda z naszej serwerowni :).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...