Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Adamovsky

[Problem] COD

Polecane posty

Witam wszystkich czytających ten wątek/temat. Chodzi mi o serwer Call of Duty MOD z 1001 lv. Jak widzicie na serwerze gra niewiele ludzi, a nie niektóre z serwerów które do nas chcą dołączyć są odrzucane, powód: mamy już taki mod. Jak widzicie H@ serwera nie wchodzi na forum, gadałem z cziterem i mówił że serwerem też się nie interesuje. Według mnie ten serwer powinien zostać wyrzucony z naszej sieci i zastąpić go jakimś innym serwerem Call of Duty.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ZA.Pisalem juz raz do Black zeby go usunol bo ludzie do mnie pisza o adma itp a nie jestem h@ wiec cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę , że Cod jest prawię, że całkiem pusty non stop. Jest to głupie bo reszta jest rozwinięta a dużo jest cod`ow co chce dojść do nas. Więc też jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ZA. Może jednak problem niegrywalności tkwi w tym, że ten mod jest po prostu nudny, zwłaszcza dla nowych graczy, którzy chcą zacząć na tym serwerze. Może zamiast serwera COD można się zastanowić nad czymś innym? Osobiście mam na myśli DeathRun. Według mnie dobrze zrobiony DeathRun przynosi dużo dobrej zabawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy 15Luty a na cod jest zamiast paki choinka ...

Head Admin w ogóle nie interesuje się serwerem czego powodem jest brak komputera. Pisałem z nim i mówił, że sprzedał stary i chciał kupić nowy, ale mu coś tam nie pykło i kompa nie ma. Dziwne jest również to, że kompa brak, ale premium i vipy to daje (Nie wiem jak to się robi xd).

Jestem za wyrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, serwer praktycznie nie odwiedzany.

Serwerem nikt się nie zajmuje tak jak zauważyli przedmówcy ( nie mam pojęcia czy to prawda ).

Jestem za wyrzuceniem tego moda z naszej serwerowni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...