Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Break.

Moderator -=Rush3r=- ?

Polecane posty

Imię:Szymon

Nick:-=Rush3r=-

Wiek: 22

Doświadczenie:Śmiało mogę napisać że duże , moderowałem kilka for , miałem swoją sieć i to nie jedną , więc tak jak napisałem wcześniej mam spore doświadczenie w tych sprawach.

Miałeś moderatora na innym forum?:Owszem , posiadałem rangę "Moderator" na innych forach, nie koniecznie związanych z Counter-Srike.

Dlaczego chcesz zostać moderatorem (minimum 3 zdania):Chcę zostać moderatorem ze względu na to iż w niektórych działach panuje tak zwany "BURDEL" , moderatorzy wgl nie zamykają tematów nie przenoszą ich do kosza . Do tego tworzę poradniki , robię regulaminy i wiele innych . Tego też nie ma kto zamknąć. Dlatego też postanowiłem napisać podanie na stanowisko moderatora mimo tego iż nie posiadam wszystkich wymaganych kryteriów na moderatora.

Co zrobisz jeżeli Twojego przełożonego nie będzie, a ktoś będzie miał problem?:Postaram się mu pomóc , przedstawić to w jak najprostszy sposób oczywiście postępując według Regulaminu. W sytuacji gdy jest potrzebna opinia kogoś wyższego np: BlackDead czy też DeadPool napiszę danej osobie by poczekała na któregoś z nich lub sam bym do nich napisał o danej sprawie.Tutaj można wiele napisać bo wszystko zależy od danej sytuacji nie da się dokładnie określić co bym zrobił gdyby ...?.

Lubisz pomagać użytkownikom?:Jak najbardziej TAK :)

Kontakt (gg, FB, Skype, Steam):GG:37653192 , FB: Szymon Galecka , Steam: Potem uzupełnię ponieważ nie ma mnie obecnie w domu.

Kilka słów o sobie:Jestem spokojną i ambitną osobą która lubi pomagać oraz wspierać innych. Obecnie szukam pracy ale i tak zawsze siedzę na forum , w końcu mamy XXI wiek , gdzie internet mamy w telefonie czy też tablecie .Lubię bawić się grafiką komputerową oraz dobrą zabawę i sport.Pochodzę z Zabrza , takie małe miasto w centrum Śląska.Chyba tyle wystarczy?.

10 reklam Forum(obowiązkowe):Wieczorem dodam jak tylko wrócę do domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żart ???

Nie

- Aktywność

- Podanie mnie nie przekonało

Nie spełniasz wymagań chłopie ...

I jeszcze ten staż na forum ehhh .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"], Żarty sb robisz ??

Jestem na duże NIE !!!!

- aktywność

- Podanie Na Od Wal Się .

Nie spełniasz wymagań wgl ...

Jeszcze raz Wielkie NIE !!!

Moje Ty kochane dziecko , to nie miejsce by się mścić za to że dałem CI na nie w podaniu na UnBanTeam. Ale tą wypowiedzią pokazałeś jaki jesteś :) Myślę że tak jak Przemo i Ty (znajomi) Jesteście siebie warci . Każdy chyba tutaj się ze mną zgodzi , ludzie w wieku 15 lat , a zachowują się jak na 10 latka przystało . Piszą każdemu złe oceny kto im dał na nie lub napisał coś złego w ich podaniach żeby tylko się zemścić za prawdę którzy inni piszą . Napisałeś mi że Podanie na odwal się ! Człowieku porównaj moje podanie , a twoje potem wystawiaj taką ocenę . Akurat na waszych wypowiedziach mi nie zależy bo szczerze was nie lubię . Przepraszam że wypowiedziałem się w własnym podaniu ale to jest śmieszne co Ci dwaj wyczyniają jak nie piszą na pw by dać im na Tak w podaniu to znów piszą głupoty , w podaniach innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"], Żarty sb robisz ??

Jestem na duże NIE !!!!

- aktywność

- Podanie Na Od Wal Się .

Nie spełniasz wymagań wgl ...

Jeszcze raz Wielkie NIE !!!

Po@#$%^& !!?? Na Od Wal Się co ??!! Jeżeli to jest na odwal się to Ja walczyłem w Afganistanie !!

Jestem na NEUTRAL. Ogarnięty to ty jesteś :D Choć trochę za mało Cie znamy, bu dać Ci moda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...