Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ProSTo -t-

Podanko na UnBan Team by ProSTo [t]

Polecane posty

Imię: Norbert

Nick: ProSTo#AkA47#YO! (W CS :))

Wiek: 15

Platforma(Steam/NonSteam): Steam Jak coś mg wam podać nazwę steam .

Doświadczenie: Duże

Ile posiadasz godzin na forum: Mało , ale obiecuje że ja to wszystko nadrobię IPRZEMOI może potwierdzić że dużo przebywam na komputerze.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Nie Wiem .

Kilka zdań o sobie: Witam , Jestem Norbert , zajmuje się informatyką , lubię grać w piłkę ręczną i nożną , miałem swoją sieć z IPRZEMOI , więc ogarne :) .

umiem zajmować się PhP by przemo , wgrywać różne modyfikacje miałem swoje serwery , mg przebywać na forum 7-8 Godz :)

Wiem że nie spełniam wymagań , ale dajcie mi szanse a zobaczycie że ogarne all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK .

Warto dać mu szansę nie spełnia wymagań tak jak rusher , na forum może siedzieć 6-8 H , ja wiem bo to mój kolega .

(+) Doświadczenie

(+) Steam

(+) Wiek

(-) Posty

Cziterek , a rusher ile miał postów ?? Też nie spełnia wymagań co do aktywności i postów zaledwie dał dwa UB w przeciągu paru dni

Tak , haha robi wzory to zajmuje mniej niż dwie minuty wzory były dobre bez różnicy jakie będą .

Ale rusher robił i do tej pory robi coś dla sieci. Pisze wzory itd. Pisząc podanie do ubteam napewno nie miał 11postów tak jak kolega :)

//cZ!Te_rRr3k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na nie . Co to wgl za podanie ? Ludzie staracie się o rangę , a podania piszecie od tak . Wysilcie się bardziej !

Imię: Norbert

Nick: ProSTo#AkA47#YO! (W CS :) )

Wiek: 15

Platforma(Steam/NonSteam): Steam Jak coś mg wam podać nazwę steam .

Doświadczenie: Duże

Ile posiadasz godzin na forum: Mało , ale obiecuje że ja to wszystko nadrobię IPRZEMOI może potwierdzić że dużo przebywam na komputerze.

Ile czasu możesz poświęcić na dawanie UB użytkownikom: Nie Wiem .

Kilka zdań o sobie: Witam , Jestem Norbert , zajmuje się informatyką , lubię grać w piłkę ręczną i nożną , miałem swoją sieć z IPRZEMOI , więc ogarne :) .

umiem zajmować się PhP by przemo , wgrywać różne modyfikacje miałem swoje serwery , mg przebywać na forum 7-8 Godz :)

I powiedz mi czego ja się tutaj dowiedziałem ? Niczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...