Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

IPRZEMOI

Skarga na Opsiq

Polecane posty

Mój Nick w grze: IPRZEMOI

Nick Admina/Gracza:Opsiq

IP oskarżonej osoby:Nie znane.

Steam ID oskarżonej osoby:Nie znane

Data,godzina, mapa zdarzenia:Nie wiem .

Opis Sytuacji:Zauważyłem niepokojącego bana od opsiqa dla gracza "Powód : Nie blokuj smieciu , admin powinien posiadać kulturę na wysokim poziomie a on + Obraził gracza

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:Niżej będzie do pobrania .

O co prosisz:O ogarnięcie go , jakaś kara albo coś .

[ Dodano: 2014-02-11, 21:22 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj ja się wypowiem . Człowieku czepiasz się każdego , a sam nic nie robisz ! Wbiłem raz na serwer Only DD2 obrzucałeś mnie wyzwiskami bo dostałeś HS .Jesteś człowiekiem który myśli że jest lepszy od innych , a wcale tak nie jest.Do tego potem na pw gdy napisałem że mnie wkur*** napisałeś jak niedorozwinięty gówniarz "Umyj pachy koniu " . Następnie gdy złożyłeś podanie na UnBanTeam'u Później niż ja oraz napisałeś swoje zdanie w moim podaniu napisałeś do mnie pw takiej treści "http://cs-staraszkola.pl/...p?p=24109#24109 Rusher będziesz miał moje tak gdy dasz mi tak :) " Eh... Sorki ale czepiasz się innych , a sam nie jesteś idealny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzi piszesz post nie na temat ;)

Złożyłem poprostu skargę że admin obraża graczy :)

Może byś pobrał tego ssa którego dałem co hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IPRZEMOI

14030292667339535722.jpg

Nie masz co robić, tylko skargi co chwile pisać? Jeśli jedna osoba robi w kółko jedną rzecz to może być irytujące :)

Poparz na siebie, a nie przyczepiasz się do każdego o byle co, ja rozumiem, że chcesz zaimponować BlackDead'owi swoją szczegółowością co do regulaminów. Przykładem może być chociażby to, że warnujesz bez jakiegokolwiek uprawnienia. Od tego mój ty mistrzu są Moderatorzy, tudzież rangi wyższe. Nie UnBanTeam. Ale co do tego, to już w innym temacie za, który zaraz się zabieram :). Ja widzę, że chcesz mieć przewalone u każdego na sieci, bo własnie takim czepianiem się do byle gówna do tego doprowadzisz. Według mnie skarga jest niesłuszna. Powtórzę się pewnie, ale naprawde ja widzę, że będziesz miał przewalone na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo co dałem ci raz warna ??

Z resztą jak miałeś rangę UBT też dawałeś warny , poprostu chciałem podkreślić podłość Opsiqa w stosunku do graczy

"NIE BLOKUJ ŚMIECIU" no kurde co to ma być .

Nie chce nikomu zaiponować albo uprzykrzyć komuś życie po prostu , chce aby była taka sprawiedliwość na innych sieciach tak jest ale ok . Za to że napisałem skarge bd miał przewalone . Kurcze chłopaki , admin ma dawać przykład a nie ubliżać graczom od najgorszych to tak dla przykładu jak ja bym ciebie cziterek na forum cisnął "nie dawaj warnów śmieciu " (To było dla przykładu) to też by skarga poleciała i bym warna dostał kurde , myślisz że gracz który dostał bana z obrazą będzie grał na serwie jeżeli tak za każdym razem będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemo to teraz musisz napisać skargę na Opiekuna serwera BF4 .

Nick | Admin | Powód

<<>> | [sS]DomeL | rozjebie ci ten fair kurwo | Na zawsze

Widzisz tak bywa że admini wpiszą powód dziwny , ale co zrobić może dzisiaj przygotuje mały regulamin do tego oraz taryfikator dla Admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tak bywa że admini wpiszą powód dziwny , ale co zrobić może dzisiaj przygotuje mały regulamin do tego oraz taryfikator dla Admina.

Masz na myśli taryfikator kar?

Będą klapsy ? :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...