Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Break.

Skarga na admina Cz|T3R

Recommended Posts

1.Mój nick podczas gry: SWAK.cs | Rush3r

2.Nick admina banującego/na którego składasz skargę: Cz|T3R

3.Dowody demko/ss : Hltv można pobrać.

4.Opis sytuacji: Gramy na mapie DD2, po czym admin Cz|T3R, napisał na środku że gramy only A więc się oburzyłem dlaczego Only A skoro nas TT było 5 , a CT 6 . Do tego Admin rashuje , zmienia często mapki. Może i jestem nowy ale Admin nie służy do Zabawy .Ok teraz sedno po tym jak mu napisałem że jak A skoro ich jest 6 to on powiedział że jak mi się nie podoba to mam wyjść i napisałem w sumie zapytałem czy jest Jeb*** po czym dostałem bana na 30 minut za obraze.

@down Owszem nie zmieniłeś ale jak wszedłem na serwer to chciałeś zmienić , gdzie też była wystarczająca ilość graczy na De_dust .

A na De_dust 2 gra się tylko na jeden BS jeżeli jest graczy 4 na 4 nie 6 na 5 z przewagą CT .

Ps.Nie mówię że mi się nie należał bo tak naprawdę obraziłem w sumie to zapytałem czy jesteś Jeb** i dlatego stwierdziłeś by dać bana na 30 minut. Nie odwołuje się od niego tylko składam skargę z powodu tego że nadużywasz co nieco prawa.

@down edit2 : Cziter nie mam nic do Ciebie bo jesteś w porządku ale chodzi mi tutaj o to byś troszkę ogarną , nie chcę tutaj nic złego wkurzyłem się na Ciebie z pwodu tych bs i to jak kazałeś mi wyjść jak mi coś nie pasuje . Dlatego postanowiłem napisać tutaj na forum o co poszło byś troszkę przemyślał. Skarga ma charakter łagodny bo jak sam widzisz poszło o błahostkę . Pozdrawiam Szymon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w 10 osób to lepiej grać na jednej części mapy , i nie kłam że zmieniam mapy bo w ogóle nie zmieniałem , jak byś chciał wiedzieć to jest tylko 5 map , a wiec nie ma na co zmieniać , a ban ci się należał

[ Dodano: 2014-02-07, 13:07 ]

a za to dostałem skarge? żę napisałem " tylko A" jak grało 11 graczy a nie 8 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cziter. Właśnie dlatego mało kto lubi longa.... Gra na A to za przeproszeniem chu**ia..... 11 graczy to wystarczająco... Powiedz mi co maja robic TT jak CT przykampi na A i beda czekac?

i Rusher... Ja myślę, że można to załatwić miedzy sobą ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...