Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Creasted

Wladimir.

Recommended Posts

Mój Nick w grze:|Head Shot Killers|Axam

Nick Admina/Gracza:Wladimir

IP oskarżonej osoby: 83.28.117.146

Steam ID oskarżonej osoby: On steama nie ma ..

Data,godzina, mapa zdarzenia: 22:16 | de_dust2

Opis Sytuacji:Noto tak. Grałem sb w CT on był w TT i zobaczyłem jak 1 raz zarashował to poszłem na Specta... więc zrobiłem mu tu 2 demka jak rashowal...

Ewentualne dowody w postaci SS/demka: http://speedy.sh/k2jD3/Pulpit.rar - tutaj 2 Screeny http://speedy.sh/M3FXA/Wladimir.rar - tutaj 12 Screenów.

O co prosisz: Bana ;>

Przepraszam że nie dodałem wszystkich Screenów w 1 ale tamte 2 robione były o 22:16 a te 12 Screenów były o 22:40 robione .. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tak Skarga na 10000000000000% słuszna ponieważ ostatnio sobie grałem na Pb na mapce na De_dust2long i Dobrze my nie wyszliśmy i Zaraz nas zabił Black!!! zrób coś z tym na niego było już tyle skarg ze szok. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skarga jest słuszna przyznaje sie moge nawet poniesc kare ale na swoja obrone dodam że ja nie jestem wyjatkiem na tym servie, nie tylko ja raszuje jest wiele innych osób. Wiekszaśc ludzi co maja otłumiacz i teleport raszuja. Jak by admin jakis czesciej wchodzil na server to moze by to ogarna a pisanie skarg tak jak w moim przypadku nie wiele daje sami widzicie. dajcie wiecej adminow na server PB i nie narzekajcie potem ze sa rasze i placz. A po za tym ludzie wybieraja same male mapy i pisalem zeby nie dawali malych map ludziom, bo bedzie rasz ale oni nie rozumieja. A i dlaczego wszyscy sie czepiaja mnie, dlatego ze mam najwiekszy lvl? Ja wstawiałem juz demka jak inni raszuja i nikt sie tym nie zajał. Na tej serverowni sa równi i równiejsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...