Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wladimir

User
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

 1. Jaki masz nick jeśli mogę spytać??Nie wiem jak oni cie oceniają skoro nie widzą kogo... NA Nie podanie dostosuj się do wzoru.POZDRAWIAM ADMINISTRACJE
 2. 83 lvl na PL'u woj BODY i Szamanka 76 Smok też się trochę znam:) jak coś pytaj
 3. chodzi mu o to,że dał weszcznij 10/10 amx
 4. +wiek +doświadczenie +zależy mu +podanie + ogar Na TAK
 5. Wladimir

  Skarga n xWID

  Admin mógł dednac na początku patrzył na ciebie wydawałeś mu się podejrzany nie i oszczędził sobie ceremonia wchodzenia na WIDZA .Koniec skarga nie słuszna takie jest moje zdanie
 6. Hehehehehe ten drugi dobry hahahahahahahahha
 7. Wladimir

  Shadow

  Shadow i tak wkurza graczy bo kampi na nozu tak to będzie kampil wyżej.:)Niech zostanie jak jest można dodac takie cos ze jak kucnie z nożem to go nie widać bo to już przesada latają pa mapie na nożu tak samo komandos.W zamian zabrać 1 kule terroryście:)
 8. Na TAk Podanie++ (dużo się dowidziałem) wiek+ aktywność + amx +/- mam wątpliwości co do 10/10 Skala znajomości AMXX: 1 - nie wiesz co to amxx 2 - wiesz mniej więcej co to amxx, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi 3 - orientujesz się w amxmodmenu 4 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu 5 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend 6 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary 7 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz małe doświadczenie w edycji pluginów 8 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary i masz spore doświadczenie w edycji pluginów 9 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać proste pluginy 10 - umiesz sprawnie korzystać z amxmodmenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy oraz ustalać cvary, umiesz także pisać skomplikowane pluginy(amxx nie ma dla cb tajemnic)
 9. nareczka do następnego spotkania.
 10. Ehh.Przypominasz sobie tą wiadomość : "Ja chciałem dać ub , ale już nie było Kaen w amxbans , ale soory ze chciałem dać ub". Skarga czy do zamknięcia czy nie to ktoś wyższy ranga od ciebie zadecyduje.Prawdopodobnie do zamknięcia z tym,że ranga poleci.
 11. Czytałeś co napisał VENOM?¯e najpierw dał UB potem SS'y luknął myślał,że jak admin to czyste potem zobaczył ss'y i próbował zbanować go od nowa pisał w tej sprawie do BlackDeath'a.A i Venom nic nie napisał,że czyste tylko ty chociaż się chwalisz doświadczeniem. PS.Skończmy spam bo i tak Ci widzę,że nie wytłumaczę.Skarga jest na ciebie koniec.!
 12. Wiesz jak wygląda wh,sprawdziłeś ss'y to czemu napisałeś UB czyste!. Sam siebie oszukujesz.Pogód¼ się z tym.Skarga słuszna w 100% i nie zganiaj na innych tylko we¼ to na klatę.VENOM wytłumaczył co i jak było ale to nie VENOM napisał ss'y czyste tylko ty.
 13. To nie zmienia sytuacji ze nie sprawdza nawet Ss'ów.Tylko daje UB bo kolega.UnBan Team nie ma wymówki czy kolega,brat,siostra,ciotka,znajomy ma sprawdzi ss'y zawinił ponieś kare musi.A i spam w tematach bo nie sprawdza tylko nabija posty.Taki przykład daje moderator?Nie sądzę. PS.Czemu nie widać mojego podpisu pod tematem??
 14. Nick na forum mój: Wladimir Nick tego co składam skargę na forum: Master Powód Odebranie mu ranki UnBan Team: Z tego powodu,że nawet nie rozróżnia wh nawet pewnie na sprawdza ss'ów patrzy admina to na po co będzie pobierał ss'y. Tu macie link do tematu co się Master upokorzył http://cs-staraszkola.pl/ub-prosze-kolejny-raz-vt4269.htm .Po takim czymś jak by miał honor to by sam odszedł z UnBan Team.Ale im więcej rang to chyba lepiej takie jest myślenie większości użytkowników. PS.Proszę Mastera o nie wtrącanie się do tematu bo pewnie będzie mnie straszył warem bo ma range Moderatora.Napisałem tu temat bo nie wiem gdzie jest odpowiednie dział na odebranie rangi. A i jak by Moderator mógłby przenieść do odpowiedniego działu.Jeśli takowy jest.

×
×
 • Create New...