Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
19Majsteer

Wywiad z Be$tioniem :O

Recommended Posts

Witam jako Redaktor tej sieci , a tu mój pierwszy wywiad z kolegą znanym jako Be$tion .

Master:

Witam cię . Czy mógłbyś nam odpowiedzeić trochę o sobie ?

Be$tion:

Siemka Mam na Imię Adam mam 14 lat Chodzę do II gimnazjum Interesuję się Informatyką a Moje Hobby to jest Piłka Nożna i Siatkówka .Bardzo Lubię Spędzać dużo czasu z Przyjaciółmi .Bardzo też lubię Chodzić na Imprezy , Nie mógł bym wytrzymać 1 dnia przez Muzykę Lubię Muzykę Electro House Dubstep trochę Regge noi rapu .jestem ogarnięty Miły Spokojny Lubię ¦miać , nie lubię Szkoły . To chyba na tyle ;)

Master:

Adamie dlaczego wybrałeś tą sieć , a nie inną ??

Be$tion:

Ponieważ Axam/Dyzio na mówił mnie na tą sieć .Więc zostałem na tej sieći i Zostałem Adminem na Paintballu Wester Mod i Base Builder. Miałem Moderatora tutaj i Zaniedbałem sobie Wchodzenie na forum i teraz Straciłem Moderatora. i Jest Jeszcze Ogarnięta Administracja Więc nie Mogłem Wybrać Innej.

Master:

Masz jakieś marzenia sportowie lub inne ? .

Be$tion:

Tak mam Marzenie Się dostać do jakiegoś Klubu sportowego i oczywiście Zostać też Informatykiem ;)

Master:

Dowiedziałem się chcesz dostać do Klubu sportowego , a mógłbyś powiedzieć to jakiego i jaki sport ?

Be$tion:

No to tak Chciałbym bym trenować w Klubie Fc Barcelona i Borussia Dortmund A Polskiego to Ruch Chorzów albo Legia Warszawa a do Siatkówki to jeszcze nie myślałem

¯eby się dostać do jakiegoś klubu :)

Master:

Adamie nie wiemy , gdzie ty w ogóle mieszkać może nam powiedz ?

Be$tion:

Przepraszam was że nie podałem wcześniej Mieszkam Jakieś 25-30 Km Od Częstochowy :) Mieszkam 1-2 km od Axama czyli rzut beretem.

Master:

Jaka/Jakie jest / są twoje ulubione gry komputerowe

Be$tion:

Moje ulubione Gry Komputerowe to tak Cs, Metin2 ,League of Legends , Ned for Speed ;) to na tyle nie mam idnnych

Master:

Okej nie będę ci tak męczył , to ostanie pytanie . Możesz wymienić osoby które lubisz na tej sieci i dlaczego je lubisz ?

Be$tion:

No to Bardzo Lubię Kuzyna Axama to dzięki jemu jestem na tej Sieci. no Oczywiście Mastera Lubię Go Bardzo chod¼ go nie znam.BlackDead Lubię bardzo go Znamy Się ze Szkoły . Verke Lubię ją też bardzo Jest ogarnięta itp. DeviSanta Lubię też Mieszkamy od Siebie 2 km to też rzut beretem .Magafiksa też Bardzo go Lubię Znamy Się ze szkoły :)Mieszkam od niego 3-4 km :) to na Tyle

Master:

Dziękuje za miłych wywiad tobą :) Cześć

Be$tion:

Ja też dziękuje :D Narka Master

Guest Anonymous

To coś ode mnie!

Master popraw ortografie. Jak na 16-latka masz bardzo słabą ortografię, ile błędów jezuu, szkoda gadać.

A tak to wywiad za krótki, ;< jeszcze 2-3 pytania i by było git.

A tak to reszta jest gitez ;) Fajny czytelny, ;>

( To moje zdanie, każdy ma prawo do własnego zdania !!! )

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Bez Powodu

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...