Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gr33n

Skarga na Wladimira i Pro100wRyj.

Polecane posty

Mój Nick w grze:Mila ;*

Nick Admina/Gracza: Pro100wRyj i Wladimir

IP oskarżonej osoby:niemam

Steam ID oskarżonej osoby:niemam

Data,godzina, mapa zdarzenia:cs_paintball

Opis Sytuacji:gramy na cs_paintball i siedzial pro100wryj i wladimir i strasznie rashowali.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:

http://speedy.sh/mc6fN/skarga.rar

http://speedy.sh/mc6fN/skarga.rar

O co prosisz:o ogarnicie tych graczy bo oni tak caly czas xd

pozdrawiam Mila ;*

PS. Przeproszam ze ss'y niektóre sie powtarzaj ale zrobilam je zeby dobre dowody xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe tak było Dołacz to tej lisy tego dupszot a i brak IP/steam prosz o zamkniecie tematu a i sama raszowała byś tylko chcesz mnie udupic już od dawna nagrywasz mi jakieś demka na softa(hahahahahah)Uczepiłaś się jak Emsa dziewczyno id¼ do łazienki i się zabaw bo coś z tobą nie tak. :trol:

PS.Mowie ci serio id¼ się zabaw bo jesteś nie do życia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje staty na paintballu byly 0:3 przez cb idoto i myslisz ze napiszesz zeby zamkneli to podrazu przyjda i na twoje rozkazanie zakmna jestes debilem ktory raszuje twoje staty same za to mowia a ja milam 0:3 i czy to sa staty ktormyi sama rashowalm xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje staty na paintballu byly 0:3 przez cb idoto i myslisz ze napiszesz zeby zamkneli to podrazu przyjda i na twoje rozkazanie zakmna jestes debilem ktory raszuje twoje staty same za to mowia a ja milam 0:3 i czy to sa staty ktormyi sama rashowalm xd

Nie mówiłem o teraz tylko ty zawsze rashujesz teraz to byłaś skupiona na udupieniu mnie tak więc skończ bo z Emso ci nie wyszło udupienie to się mnie czepiłaś żałosna jesteś.I proszę mnie nie obrażać od "debili" "idiotów" małolata myśli,że jej wszystko można

dlatego jestem za tym aby H@ udostępnił komenda amx_ip wtedy NS można robić demka jak odpalony bo tak to nie ma sensu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adrian99355, Masz racje. Było tak nie raz jak rashowałeś po 10s gry a ona pisała że rashujesz. Ona nie akceptuje lepszych od siebie.

Gr33n, Dużo ss nie powtarza. Ale że ma skilla czasem to na tej mapie jest proste na samym początku mapy, bo znam to mape wystarczy kawałek z respa wyjść puścić serie i się kilka osób zabije. Tak widać jak raz czy dwa razy rashował.

Proszę Moderatora żeby dał warna Gr33n o wartości 1 za wyzywanie.

amx_ip <-- Ta komenda nie potrzebna jest

status <-- Tu będziesz mieć ip i id steam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonymous

Skarga jest słuszna..

Emso może wejdziesz w dział Regulaminy i sobie trochę poczytasz co?

Rush nie jest dozwolony

Jeśli jakikolwiek gracz (chodzi Mi najbardziej o tych wymienionych w skardze) będzie rashował proszę Mu dać bana na 30 min ;) i to samo z innymi.

/zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: Problem zostal rozwiązany

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...