Jump to content
--:--
Cs-StaraSzkola.pl Sieć serwerów multiplayer
Sign in to follow this  
Gr33n

Skrga na Emso

Recommended Posts

Mój Nick w grze: Mila ;*

Nick Admina/Gracza:Emso

IP oskarżonej osoby:niemam :(

Steam ID oskarżonej osoby:niemam ;(

Data,godzina, mapa zdarzenia:westwood_big

Opis Sytuacji:Gramy na wesstwod_big i bylo juz 47 i teplam sie i uzylam otlumki a tu zaraz ban za rash bo mu gracz napisal zeby mnie zbanowal. Po drugie banuje za pingi a przecierz jest ustawione ze samo wywala prosze ogarnijcie go bo on nie ogarni admina. Azyl gracz który czaly czas gra na wh i rashuje zabija hosty robi rk to jego kolega chyba bo ludzie do emso pisza zeby go sprawdzil zbanowal za rk zabijanie hostow i rash to jak do sciany wgl. nie reaguje co do niego piszemy. I jescze siedzial gracze bloodymen a zaraz wchodzi na serwer gracz z nikiem BloodyMen i bloodymen mial 1 to on go caly czas wywalal z serwera zamiast tego bez 1 mowie mu ze ten z 1 jest prawdziwy t on napisal ze wie ale go dalej wywalal zamiast zbabowac tamtego.

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:niemma

O co prosisz:o ogarniecie admina !!!

Opis Sytuacji:Gramy na wesstwod_big i bylo juz 47 i teplam sie i uzylam otlumki a tu zaraz ban za rash bo mu gracz napisal zeby mnie zbanowal. Po drugie banuje za pingi a przecierz jest ustawione ze samo wywala prosze ogarnijcie go bo on nie ogarni admina. Azyl gracz który czaly czas gra na wh i rashuje zabija hosty robi rk to jego kolega chyba bo ludzie do emso pisza zeby go sprawdzil zbanowal za rk zabijanie hostow i rash to jak do sciany wgl. nie reaguje co do niego piszemy. I jescze siedzial gracze bloodymen a zaraz wchodzi na serwer gracz z nikiem BloodyMen i bloodymen mial 1 to on go caly czas wywalal z serwera zamiast tego bez 1 mowie mu ze ten z 1 jest prawdziwy t on napisal ze wie ale go dalej wywalal zamiast zbabowac tamtego.

wiec zaczynamy.

-tak w następnej rundzie a poprzedniej?.

-ale jak zauważyłem to często za to nie wywala, wiec ja to robie

-nie jestem wszystkiego w stajen zauważyć bo mogę grać i czasem jak ktoś napisze na [email protected] to się nie zauważy

-a za co dostał kicka lub bana? za wyzywanie. i tamten dostał bana za podszywanie

Wiadomośc wygenerowana automatycznie.

Ten temat zostal zamkniety przez administratora lub moderatora.

Powód: brak dowodów.

Jeśli sie z tym nie zgadzasz, zgłoś to moderatorowi lub administratorowi.

Z pozdrowieniami,

Zespol Cs-StaraSzkola.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...