Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Gość Anonymous

whoisrandybogoty?

Polecane posty

Bardzo ładne pracę.Te pierwsze sygnatury co pisałaś że po miesiącu przerwy są bardzo ładne 8/10 :). Kolejne prace również ładne, szczególnie praca z Katy Perry mi się podoba 10/10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

v1 smudgev2_535a80692dc64.png

v2 smudgev1_535a80b31722a.png

v3 smudgev4_535a80e4a0a29.png

B&W smudgebiw_535a810b810a5.png

pojedynek2_535d04771add0.png

joł.

[ Dodano: 2014-06-06, 15:16 ]

po kolejnej przerwie "startuję" z nowym stylem i oto pierwsza praca:

v1 willsig_5391be20514d7.png

v2 willsig2_5391be6a04f4f.png

b&w nie dodaję,bo słaba jakość ;d

Oceniać/krytykować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca V1 jest pod względem estetyki najlepsza. Minusem pracy jest nie wtopiony render.

Praca V2 zbędne żółte linie wokół renderu

Praca V3 ta fioletowa warstwa narzucona na pracę psuje jej cały efekt.

7/10 za pracę V1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca V1 jest pod względem estetyki najlepsza. Minusem pracy jest nie wtopiony render.

Praca V2 zbędne żółte linie wokół renderu

Praca V3 ta fioletowa warstwa narzucona na pracę psuje jej cały efekt.

7/10 za pracę V1

huhu he i na to czekałam >.< Amatorek hejtuje pracę,której by nie zaprojektował ;3

1. hahahaha jak mam w takim stylu wtapiać rendery? facepalm.. I jak już coś to niewtopiony* Ten styl jest nowoczesny (jeśli tak to można nazwać),wielu grafików a szczególnie zagranicznych (bo to od nich powstało/zaczęło się), "bawi się" tym stylem i właśnie ten styl teraz dominuje w tagach,polecam wchodzić na takie portale/fora jak deviantart,czy polskie forum graffika.pl,większość grafików "z wyższej pułki" wykonuje ten styl i go kształci.Ja dopiero zaczynam "kształcić" ten styl,lecz jako iż pracuję w grafice 8 miesięcy,miałam do czynienia z wieloma stylami,wiem jak zaprojektować pracę,a w tym stylu trzeba być kreatywnym,a nie to co w stylu "c4d +tekstury=szok" ;d

2. to się nazywa obrys i nie jest zbędne (y)

3. to się nie nazywa warstwa tylko mapa gradientu geniuszu ; ))

"7/10" hmm ukaż swoje prace pro grafikuu ;x Chętnie zobaczę ;p

Na przyszłość (już to komuś pisałam),jeśli zamierzasz krytykować spójrz na swoje umiejętności no,ale zobaczymy prace Lubię krytykę i to nawet bardzo,ale kiedy krytyka jest bez sensu i pisana by nabić posty to Ja dziękuję za taką krytykę.

Mam nadzieję,że Cię nie uraziłam.

piss joł.

[ Dodano: 2014-06-15, 20:15 ]

dajce_539de01801aa2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość (już to komuś pisałam),jeśli zamierzasz krytykować spójrz na swoje umiejętności no,ale zobaczymy prace Lubię krytykę i to nawet bardzo,ale kiedy krytyka jest bez sensu i pisana by nabić posty to Ja dziękuję za taką krytykę.

Co mają jego umiejętności do krytyki, bo nie rozumiem ?

Napisał ci prawdę, a takie coś zaprojektować to jest 5 minut, jest tam gdzieś z 6-10 warstw i filtry, kwestia tego czy masz materiały by to stworzyć.

Render dało się wtopić, nie rób prac odruchowo, myśl co robisz.

Prace trzymają poziom, chociaż jak na 8 miesięcy to żeby się czegoś nauczyć, nie poświęciłaś dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co maja jego umiejętności do krytyki, a no dużo, bo to co On tam napisał to są bzdury styl każdy z podstawowymi umiejętnościami pisze o wtopieniu rendera.Czemu? Bo kazdy dowiaduje sie tego z prostych tutkow. Widać kolego nie znasz się na tagowaniu.Z resztą nie będę pisala dwa razy tego samego czytaj post wyzej. 5 minut to tego nie zaprojektujesz musisz miec wyobraźnię, aby wszystko się ladnie komponowalo. Uwierz Mi 8 miesięcy to bardzo malo, a i tak wielu grafików (lepszych) mowi Mi ze zrobilam ogromny progres, bo niekt órzy pracują w grafice lata i potrafia dodac do pracy zaledwie napis i trochę efektów na typo ;) moje 8ms bylo z dlugimi przerwami, wiec podsumowac to to moze bedzie 5ms ;) a skoro uwazasz, ze prace sa slabe (sugeruje z twojej wypowiedzi) to także uważasz ze prace innych lepszych grafików również sa slabe, gdyz wiekszosc grafików zajmuje się tym stylem.

Pokaz swoje prace, bo z tego co wiem (inna siec) robisz slabe prace i motasz się na podstawowych błędach. Jesli dalej chcesz sie sprzeczac to zapraszam na gg, lub pw.

Ps. Sorry za wszelkie błędy interpunkcyjne ; ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem sławny :DDDDD

A tak na poważnie, sam zrobiłem ostatnio postępy, twoje prace mi się podobają, lubię prostotę, ale w jego wypowiedzi zgadzam się z tym, że obrys rendera był nie potrzebny oraz, że dało się wtopić render.

A fioletowy kolor zakłócił ten klimat czystości w pracy.

Co do mojej twórczości :p Sama oceń.

Ja w graficie, dokładnie w PS6 robię od 2 miesięcy :)

Pokaże ci moją ulubioną.

http://arrowpt.deviantart.com/art/wzorRivenBattleBunnySignature-461064180

Posprzeczamy się jeszcze na pewno hehe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obrys rendera wygląda fajnie w tym stylu ; ) Gdyby nie pasował, to bym Go nie dawała ;d 2 miesiące to mało i nawet to widać po twoich pracach nie zamierzam w mojej galerii oceniać twoich prac,załóż osobny temat ;p Samo to,że piszesz o wtopieniu renderu w tagu ukazuje twoją amatorszczyznę,jeśli dalej chcesz się ze Mną sprzeczać to zapraszam na GG:8044158 (Aż Ci podałam ;d) Dobry grafik to taki,który nie boi się mieszać kolorów (odpowiedź na jedno z twoich pytań) Jak będziesz taki miły to nie odpisuj Mi tutaj tylko na GG z przyjemnością wytłumaczę Ci kilka rzeczy o moim tagowaniu ;x

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP :D

Sprawdziłem tylko pracę..

Usprawiedliwię się, nie doczytałem, że to są tagi :D

Nawet jak bym wiedział, nie mam zielonego pojęcia o "tagach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

v1 neymartag.png

BIW neymarsigb.png

(kliknij na obrazek,aby powiększyć)

Można powiedzieć,że prawie skończone, jeszcze tylko kilka poprawek.

PS. Praca robiona w klimat aktualnych mistrzostw ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...