Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Yaudso

Zmiany w klasach takich jak prorok/sanitariusz

Polecane posty

proponuje zmienic klasa takim jak prorok/sanitariusz uzycie ich wbudowanej umiejetnosci na inny klawisz poniewaz ktos moze chciec uzyc spadochronu i moze na proroku od razu maskowanie odpalic , proponuje zmienic uzycie wbudowanych umiejetnosci na c a perki np na x bo juz to troche denerwuje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypisanie klawiszy to indywidualna sprawa każdego gracza, możesz sobie zbudować chodzenie np na y,h,j,g a strzelanie na tab.

Radzę zbudować umiejętność klasy/spadochron na inny klawisz i po sprawie, nie zachodzi potrzeba zmieniania klasy

 

 

@A to zwracam honor nie wiem czemu ubzdurało mi się, że można klawisze osobno przypisać. W takim razie trzeba zmienić przycisk spadochronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sn1CkY napisał:

Przypisanie klawiszy to indywidualna sprawa każdego gracza, możesz sobie zbudować chodzenie np na y,h,j,g a strzelanie na tab.

Radzę zbudować umiejętność klasy/spadochron na inny klawisz i po sprawie, nie zachodzi potrzeba zmieniania klasy

Nieprawda, użycie umiejętności klasy i spadochronu jest pod +use, więc obecnie nie da się ich zbindować na osobne klawisze.

 

Przez jakiś czas spadochron był pod spacją (należało przytrzymać podczas opadania), ale z tego co pamiętam to też na coś narzekali.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Changelog - Zmiany na serwerze only de_dust2
       
      30.01.2018
       
       
    • Przez YsIo
      Kiedyś proponowałem black'owi pewien pomysł, mianowicie co byś Cię powiedzieli aby do coda dodać dm ? Oczywiście to by się wiązało z nowym balansem klas. W sieci mało jest już takich serwerów, a jeżeli są to są oblegane przez graczy co by na pewno pomogło w rozwoju sieci. 
    • Przez Rafav63
      Cześć! Moją propozycją jest zmiana w klasie Cichy Zabójca, jako klasa premium powinna mieć trochę lepsze statystyki/umiejętności
      Chodzi mi o zmniejszenie widoczności na nożu, nawet jak stoimy w cieniu dość dobrze ją widać nie mówiąc o tym jak pójdziemy w troszkę jaśniejsze miejsce, wtedy jest całkowicie widoczna,  klasa jest płatna a prawie identyczna jak Ninja. Dałbym jej 10% widoczności lub więcej zdrowia, czy ciche kroki (No bo w końcu cichy)
      Przy okazji może więcej graczy pokusi się o kupno premium :>. Tyle ode mnie, zapraszam do dyskusji.
    • Przez AcTIV
      Witam.
      Chcę poruszyć sprawę ninji moim zdaniem ta klasa jet trochę poszkodowana mimo to że ma ona tylko (niby) 15% widoczności widać ją za bardzo.
      Chowam się w cieniu/ciemnych miejscach a i takie gracze mnie zauważają. Raczej tak być nie powinno....
      Biorąc pod uwagę że klasa ma tylko 60hp i -40 pkt w statystykach życia. 
      Obrażenia zadawane nożem też nie są oszałamiające 88DMG w korpus. Niby jest tam te 0,5 DMG za 1 int ale wiadomo w ninji trzeba władować w kondycje a tu przy okazji też i w int. co jest problematyczne gdy za zdobycie lvl można przyznać tylko 1 pkt. 
      Proponował bym zmniejszyć widoczność ninji by chociaż naprawdę nie było jej widać w ciemnych miejscach. W hp no można by bylo tak zostawić tak samo jak DMG z noża ale przyznawana int niech zwiększa o nie co wiecej DMG lub ustawcie by ninja dostawał 2 pkt za lvl.
      Bo naprawdę ciężko grać tą postacią. 
      PS. 
      W razie nie jasności proszę pisać ja wytłumaczę.
    • Przez Opsiq
      Witam.
      W tym poradniku pokażę Wam jak skorzystać ze sklepu,
       
      1. Wchodzimy na stronę http://sklep.cs-staraszkola.pl/  lub przechodzimy z forum tak jak na załączonym obrazku.

       
      2. Rejestrujemy się/Logujemy się do sklepiku - korzystając odpowiednio z : "Utwórz konto" i "Zaloguj".

       
      3. Po zalogowaniu naszym ukazuje nam się tekst powitalny i przechodzimy do zakładki "Mój profil" (prawy górny róg).

       
      4. Tutaj są wypisane takie rzeczy jak: Stan konta / Zakupione usługi / Aktywne usługi.

       
      5. Przechodzimy do zakładki "Doładuj konto" i wybieramy interesującą nas opcję doładowania konta (oczywiście w opcji przelewu, zamiast "OPSIQ" należy wpisać własny nick ).

       
      6. Po udanym doładowaniu konta przechodzimy do "Listy usług" i szukamy interesującej nas oferty na wybranym serwerze.

       
      Mam nadzieję, że w tym krótkim poradniku wytłumaczyłem choć trochę jak należy korzystać ze sklepu.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...