Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

KamiiQ

AntyBlock/No-Block i RPG

Polecane posty

Wyszukując frazę "no-block", "block", "antyblock" etc. w wyszukiwarce nie znalazłem nic podobnego więc postanowiłem założyć temat...

 


Krótka piłka, na serwerze przydałby się jakiś(1.) system anty blokowania się przez teammatów, jest to irytujące tym bardziej jak jakieś dzieci stoją w przejściach i drą się przez mikro "they shall not pass today..."

(2.) też krótka piłka, nerf rpg:

http://i.imgur.com/tcEek4K.png

Edytowane przez KamiiQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, BlaQ517 said:

Co dokładnie proponujesz, przenikanie przez zawodników z swojej drużyny?

 

Dokładnie tak, na rats byłem świadkiem, że typek sobie stanął z kumplem w przejściu i nie dało się przejść :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem z RPG, teraz obrażenia są zależne od tego jak blisko przeciwnika się trafi. Jeśli traficie centralnie w przeciwnika obrażenia będą rzędu 64 zaś wybuch kawałek od niego zada już tylko ~16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenikanikanie czemu nie ale nie robmy takiej glupoty ze przez caly czas... bo nie bede mogla na nikogo krzyczec xd a tak powaznie okreslony czas okej bo zwykle na poczatku dzieje sie tak ze sie blokują, pozniej sporadyczne przypadki a tez dobrze czasem jest bo mozna wykonca rozne pozycje xdd. Czy cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmm no by się przydała taka funkcja na serwerze :d.Pamiętam , że było takie coś na naszym na serwerze . Proponuje , żeby to trwało tylko przez 20 sekund :) Bo najwięcej ludzi blokuje na początku rundy :/ Nie wiem czy tak się da @BlaQ517

@BlaQ517 wiem , że kiedyś jeszcze robiłeś takie coś , że jak na serwerze jest dużo ludzi i mała mapa to ty dorabiałeś spawny/respawny :d To też by się przydało 

 

Edytowane przez DexteR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 16.08.2017o07:11, BlaQ517 napisał:

Zrobię przenikanie na początku rundy jak będę miał czas.

czekam z niecierpliwością bo w koncu bedzie łatwiej rashowac i zabijac kilku naraz :) (niestety ten system ma + jak i -  )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...