Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
AdE

BAN ZA SOFT xD

Recommended Posts

Mój Nick w grze:AdE

Nick Admina/Gracza: IPRZEMOI

Data,godzina, mapa zdarzenia:20.10.2013 - 10:16:16 (de_dust2_long)

Opis Sytuacji:Gram normalnie widać cień komandosów ja strzelam i zabijam a iprzemoi daje bana za soft on wie co to soft ??

Ewentualne dowody w postaci SS/demka:Nie mam bo skat miałem wiedzieć że mi da bana ?

O co prosisz:Nie proszę żeby mu zabierać admina ale proszę żeby go ogarnąć bo on myśli że jak ktoś go zabije to: soft,wh, speed hack ;D

:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Proszę bardzo i kolejna skarga na IPRZEMOI'a Gratuluję Ci za nie długo przejdziesz do historii skarg Cs-StarejSzkoły ;))

Już w jednej skardze napisałam,że jestem za zdjęciem admina i wciąż za tym jestem ;)

No Black czekamy..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh AnnA miała 10 skarg na dzien i nic ja raptem 3 skargi przez 2 tygodnie nie tak jak mówił bloody że 10 i po 1 z 10 osob mi ade mowilo ze masz softa weszlem na specta koles kampil z komando nie zauważył by go nikt a ty akurat w niego strzelasz to dziwne wiec dalem ci bana na 5 minut żebyś zmienił grafike :3 . A ty Verka jak zwykle masz cos do powiedzenia ze swoim rafalkiem :) Nie znasz sytuacij na PB wiec nie wiesz jacy są gracze ale ok . Prosze o wypowiedz Venoma i Tobiego jaki jest AdE .

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPRZEMOI jak ktoś pisze że mam soft daj mi ss'y ja nie mam nic do ukrycia a nie dajesz bana że niby mam soft odniosę się co napisałeś że wszedłeś na spect nie wszedłeś na spect tylko grałeś a ja zobaczyłem tego kolesia co był na nożu bo ja widzę cień komandos jest trochę widzialny to nie jest powietrze wiesz o tym?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

IPRZEMOI, może nie gram na PB,ale znam graczy PB bardzo dobrze..I wierzę im,bo wiem do czego jesteś zdolny..Nie znasz regulaminu przyznaj się ; ) Ja od początku wiedziałam,że będą z tobą problemy..Na Gr33n były skargi,ale większość nie słusznych więc? Kto ma teraz rację? No właśnie..Mam coś do powiedzenia,bo jestem J@ i muszę się zajmować takimi sprawami jeśli Ci coś nie pasuje to żegnamy na twoje miejsce jest wielu innych dobrych kandydatów na admina..To tyle..

Zamykam,aby nie było spamu,Black wejdzie to się wypowie ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

IPRZEMOI, ty nic z tym adminem nie robisz nic nie umiesz tylko GRAć potrafisz cały czas się kłócisz. Nie znasz regulaminu banujesz za byle co jeszcze ani razu cie na specu nie widziałem bo wiecznie grasz. JESTEM ZA ODEBRANIEM MU ADMINA NA ZAWSZE

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...