Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

ChciwaBabaZRadomia

Problem z wejściem na jaki kolwiek serwer

Polecane posty

Host_Error: UserMsg: Not Present on Client 58 czy 5?
Non steam ?

Wystarczy że przestaniesz używać starej wersji Counter Strike 1.6 na protokole 47.
 

Edytowane przez mee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imafish to poradnik dla admina (właściciela servera )

Baba z radomia zmień interp.


Na privie wysłałem ci link do csa ściągnij . Powinno działać.

Edytowane przez mee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaktualizowaliśmy zgodnie z poleceniem @mee z tego co się dowiedziałem z kolegą który się wypowiadał w temacie to wina pluginu.

Nie ma jakiejś możliwości zmiany tego pluginu cs`a zaktualizowaliśmy tylko nie wiemy co się stało nie wchodzi w grę ściąganie nowego bo już mamy wersję 61... nie pamiętam dokładnie ale porównywałem i wersja się zgadzała.

Jeśli jest taka możliwość @Black byś przerobił plugin by inni mogli wchodzić na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez BlaQ517
      Prosimy o oddanie głosu na wszystkie serwery 
      PaintBall PD Mod Western Mod Call of Duty Mod Only de_dust2 CS:GO Only Dust II CS:GO Only FFA  
      Głosować można co 24h.
       
    • Przez Satis
      Cześć, wspomniałem dzisiaj na czacie o serwerze minecraft który posiadam. BlaQ517 zaproponował abym dołączył. Ja z miłą chęciąć napiscie co wy o tym sądzicie? przyciągnie graczy? Jeżeli ktoś gra to niech da swoją opinie tryb to: Hardcore!  Opinie na dole.
    • Przez gabana
      Czesc, wyskakuje mi blad :
      " Could not find filestystem dll to load. " szukałem na forum ze trzeba pousuwać pliki i nie pomaga ;/
      Z góry dzięki za pomoc
    • Przez BlaQ517
      Włączenie GOTV
       
      Aby włączyć GOTV należy dopisać do lini startowej
      +tv_enable 1 lub do pliku konfiguracyjnego
      tv_enable "1" Konfiguracja GOTV
       
      Konfigurację warto dodać do osobnego pliku konfiguracyjnego np. gotv.cfg, aby został wczytany należy dodać do lini startowej
      +exec gotv.cfg Mój gotv.cfg
      tv_enable "1" // 1 - GOTV włączone, 0 - GOTV wyłączone tv_name "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Nazwa GOTV tv_title "Cs-StaraSzkola.pl [GOTV]" // Tytuł GOTV tv_password "" // Hasło wymagane do połączenia się z serwerem GOTV tv_autorecord "1" // Autoamtyczne nagrywanie tv_debug "0" // Debugowanie tv_maxclients "16" // Maksymalna ilość klientów tv_maxrate "64000" // Maksymalna ilość bajtów na sekundę wysłaną do klienta echo "[Cs-StaraSzkola.pl] gotv.cfg wczytane" Tak skonfigurowane GOTV będzie automatycznie nagrywać dema (w katalogu csgo).
    • Przez Opsiq
      Witam.
      Dzisiaj grając na serwerze zauważyłem, że jest chyba pewien błąd.
      Piszę "chyba", ponieważ nie wiem czy zostało to zrobione specjalnie czy też nie.
      Chodzi o to, że nie każdy dodany punkt w kondycję jest zaliczany jako punkt dodany.
      Sytuację najlepiej widać na screenach.
       
       
      Screen 1:
      Mam 7 punkt i dodaje 2 punkty w Kondycję.

       
      Screen 2:
      Jak widać dodałem te 2 punkty w Kondycję lecz zaliczyło mi tylko 1 punkt w Kondycji przez co dodało mi tylko dodatkowe 0.4% dodatkowej Kondycji.

       
      Jeżeli coś jest nie zrozumiałe to mogę wyjaśnić lub jeżeli to nie jest błąd to temat zamknę
       
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...